Zdjęcia z teledysku

i

Autor: fot. YouTube/SnakehipsVEVO Gorąca 20 Premiera: Snakehips feat. Tinashe & Chance The Rapper - All My Friends. Piosenka na święta?

Gorąca 20 Premiera: Snakehips feat. Tinashe & Chance The Rapper - All My Friends. Piosenka na święta?

2015-12-11 15:42

Snakehips feat. Tinashe & Chance The Rapper - All My Friends: to kołysząca propozycja, którą po raz pierwszy usłyszycie w Gorącej 20 Radia ESKA - dziś, 11 grudnia 2015 roku. Dokładnie 13 dni przed Wigilią Bożego Narodzenia, premiera w G20 już teraz pozwoli Wam poczuć klimat świąt. Lista przebojów Eski startuje punktualnie o godzinie 18:00! Ostatni raz w tym tygodniu Wasze głosy nagradzamy płytami Maroon 5 - Singles!

Gorąca 20 Radia ESKA, to zestawienie, w którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Lista przebojów Eski, to także miejsce, gdzie codziennie do walki o Wasze głosy, uznanie - dołącza nowa piosenka. Nie inaczej będzie dziś, 11 grudnia 2015 roku! Po raz pierwszy w propozycjach do Gorącej 20 usłyszycie All My Friends od Snakehips, Tinashe & Chance the Rapper. Dość świąteczna piosenka pozwoli Wam odpowiednio się nastroić tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Nie przegapcie premiery w G20 i słuchajcie kolejnego notowania już dziś - tradycyjnie od godziny 18:00! Wasze głosy w tym tygodniu nagradzamy płytami Singles od Maroon 5.

Kim jest Snakehips

Ich inspiracją w codziennej twórczości jest muzyka z lat 90. XX wieku. Artyści pochodzą z Wielkiej Brytanii i nie ukrywają, że inspirują się muzyką takich artystów jak: Hi-Tek, Pete Rock, czy Aaliyah. Duet stworzył nieoficjalny remiks piosenki „It’s Too Late” Wild Belle i to właśnie on - dokładnie w 2012 roku przyniósł im popularność. Obecnie zespół pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Do pewnego momentu nie wiedzieliśmy, kto ukrywa się tworząc pod nazwą „Snakehips”. Teraz już wiemy, że to 25-letni londyńczycy - Oliver Lee i James Carter. Poznali się w podróży służbowej do Hong Kongu, gdzie odkryli, że mają takie same muzyczne zainteresowania.

Warto dodać, że zespół supportował również grupę Major Lazer w czasie ich letnich koncertów.

Świąteczne piosenki 2015: polskie i zagraniczne hity na Boże Narodzenie

All My Friends Premiera w Gorącej 20

Duet Snakehips postanowił wydać swój solowy singiel, który zapowiada debiutanckie wydawnictwo. Do kawałka „All My Friends” zaprosili jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek R&B; - Tinashe. Zespół z Wielkiej Brytanii wspomógł również Chance the Rapper, który ma na koncie współpracę z B.O.B, Busta Rhymes, czy Big Sean'em, który przyjedzie do Polski, by supportować Rihannę.

Snakehips feat. Tinashe & Chance The Rapper - All My Friends, to poniekąd świąteczna piosenka, którą usłyszycie już dziś, 11 grudnia 2015 roku jako premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Notowanie 20. najpopularniejszych hitów w Polsce startuje tradycyjnie o godzinie 18:00.

 

Jeśli podoba Wam się ten utwór i chcielibyście słuchać go częściej, nie zapomnijcie na niego zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie na Eskowe hity nagradzamy w tym tygodniu płytami Singles - Maroon 5.

RW