Gorąca 20 Premiera: Sigma ft. Labrinth - Higher (Radio Edit). Lepsze od Nobody To Love? [AUDIO]

2015-02-05 14:30

Sigma ft. Labrinth - Higher (Radio Edit) to nowość w Gorącej 20 w czwartek 5 lutego 2015 roku. Brytyjski duet tym razem połączył siły z wokalistą z muzycznej stajni Simona Cowella. Co z tego wyszło? Posłuchaj kawałka Higher premierowo na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godzinie 18 i już teraz na ESKA.pl

Sigma ft. Labrinth - Higher (Radio Edit) to nowość w Gorącej 20 w czwartek 5 lutego 2015 roku. Brytyjski duet drum & bass tym razem połączył siły z wokalistą z muzycznej stajni Simona Cowella. Co z tego wyszło? Posłuchaj kawałka Higher premierowo na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godzinie 18 i już teraz na ESKA.pl.

Higher to nowy singiel autorów hitów Nobody To Love i Changing. Tym razem na wokalu usłyszeć możemy artystę kryjącego się pod pseudonimem Labrinth. Prawdziwe nazwisko wokalisty i multiinstrumentalisty to Timothy McKenzie, który aktualne przygotowuje się do wydania swojej drugiej płyty pt. Take Me to the Truth w wytwórni Syco należącej do Simona Cowella. Labrinth jest jednym z nielicznych artystów Cowella, który nie brał udziału w żadnym muzycznym talent show.

Z kolei duet Sigma w kwietniu wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Na początek panowie zagrają w Manchesterze, Birmingham, Brighton i w Londynie.

Na swoje ulubione hity na liście przebojów Radia ESKA możecie głosować tutaj >>> ESKA.pl/goraca20. Pamiętajcie, że jeśli na liście nie ma jakiegoś przeboju, który Waszym zdaniem powinien się tam znaleźć, możecie go zgłosić do propozycji.

Sigma ft. Labrinth - Higher (Radio Edit)

RC

Najnowsze