Kadr z teledysku do Coming Home

i

Autor: fot. YouTube/3 Beat Gorąca 20 Premiera: Sigma feat. Rita Ora - Coming Home. Piosenka z płyty Life!

Gorąca 20 Premiera: Sigma feat. Rita Ora - Coming Home. Piosenka z płyty Life!

2015-11-19 17:09

Rita Ora pojawiła się w nagraniu duetu Sigma. Piosenka Coming Home, to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Ta nowość muzyczna wybrzmi po raz pierwszy w liście hitów Eski już dziś, 19 listopada po godzinie 18:00! Kawałek zapowiada debiutanckie wydawnictwo producentów z Wielkiej Brytanii. Tracklista Life, informacje i teledysk do Coming Home do sprawdzenia na Eska.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej kolejna w tym tygodniu premiera! Dziś, 19 listopada 2015 roku do grona propozycji w liście przebojów Eski dołączy piosenka Coming Home duetu Sigma. W nowym nagraniu producentów gościnnie pojawiła się Rita Ora! Wielka Brytania już oszalała na punkcie tego kawałka - czas na Polskę?! Ocenicie to, głosując w ramach Gorącej 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie nagradzane jest w tym tygodniu płytami: "Delirium" Ellie Goulding, a także "Made In The A.M." od One Direction! Już teraz poznajcie

Sigma - kim jest duet?

Angielskie duo tworzy Cameron Edwards i Joe Lenzie. Artyści zasłynęli w swojej karierze z takich singli jak "Glitterball", "Changing", "Higher", "Redemption". W 2009 roku pojawiła się ich pierwsza, profesjonalna produkcja. Był nią kawałek nagrany z DJem Fresh'em - "Lassitude". Po przerwie o artystach ponownie było słychać w 2013 roku. Duet Sigma stworzył wówczas remiks hitu Ellie Goulding, Erica Prydza, a także Skepty. Ważnym momentem dla losów ich kariery było nagranie nowej wersji hitu "Bound 2" Kanye Westa. Mowa o kawałku "Nobody To Love", który przyniósł Brytyjczykom największy sukces.

Sigma - Life tracklista

Debiutanckie wydawnictwo grupy ukaże się już 4 grudnia 2015 roku. Standardową wersje płyty wypełni 13 utworów:

 1. Redemption (feat. Jacob Banks) [Sigma & Diztortion]
 2. Changing (feat. Paloma Faith)
 3. Running
 4. Coming Home (Sigma & Rita Ora)
 5. Nobody to Love
 6. Broken Promises (feat. Maverick Sabre)
 7. Stay
 8. Glitterball (feat. Ella Henderson)
 9. Higher (feat. Labrinth)
 10. Slow Down (feat. Jetta)
 11. Lost Away (feat. Shakka)
 12. Good Times (Sigma & Ella Eyre)
 13. Coming Home (Acoustic) [Sigma & Rita Ora]

Z kolei reedycja zostanie wzbogacona o 7 - zupełnie nowych produkcji:

 1. Life (feat. Bartoven) 
 2. Lighters (feat. Majestic)
 3. Rudeboy (feat. Doctor)
 4. Feel It
 5. Beyond the Wall
 6. The Reason (feat. Nicole Jackson)
 7. Feels Like Home (feat. Ina Wroldsen)

Sigma w Gorącej 20

Praktycznie z każdym hitem pojawiali się w Gorącej 20 Radia ESKA. Wszystko zaczęło się od nowej wersji utworu Kanye Westa "Bound 2". Duet Sigma singlem "Nobody To Love" podbił wszystkie najważniejsze zestawienia na świecie. To był jeden z największych hitów wakacji 2014 roku. Kawałek kilkukrotnie zdobywał szczyt listy przebojów Eski! Czy tak sam będzie w przypadku nowego singla? To wszystko zależy od Waszych głosów!

Coming Home Premiera w Gorącej 20

Sigma feat. Rita Ora - Coming Home, czyli siódmy singiel z albumu "Life", to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Na zestawienie najpopularniejszych kawałków w Polsce, które startuje tradycyjnie o godzinie 18:00 - zaprasza Puoteck.

Klip do "Coming Home" wyreżyserowała Georgia Hudson. Zobacz, jak Rita Ora świętuje "powrót do domu"!

 

Wasze głosy w ramach Gorącej 20 Radia ESKA nagradzamy płytami "Delirium" od Ellie Goulding oraz "Made In The AM" One Direction! Zagłosuj już teraz!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE