Gorąca 20 Premiera: Samsaya - Good With The Bad. Kim jest autorka premiery w G20?

2016-06-14 16:47
Gorąca 20 Premiera: Samsaya - Good With The Bad. Kim jest autorka premiery w G20?
Autor: fot. okładka singla Samsaya - Good With The Bad okładka singla

Samsaya - Good With The Bad: premiera w Gorącej 20 we wtorek, 14 czerwca. Piosenka na wakacje 2016 wybrzmi na antenie Radia ESKA po godzinie 18:00! Zanim tak się stanie, poznajcie autorkę premiery w G20 - oczywiście na ESKA.pl!

Samsaya - Good With The Bad: piosenka na wakacje 2016 wybrzmi na antenie Radia ESKA we wtorek, 14 czerwca. Premiera w Gorącej 20 do usłyszenia zaraz po godzinie 18:00. I z pewnością taneczny, a co za tym idzie pozytywnie nastrajający utwór od norweskiej piosenkarki bardzo szybko zostanie w Waszej głowie! Puoteck w tym tygodniu ma dla Was płyty Ariany Grande i składanki Hity na Czasie Lato 2016. Oczywiście wszystko do wygrania w zamian za Wasze wsparcie na hity w G20!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Samsaya - kim jest autorka premiery w G20?

Sampda Sharma, powszechnie znana na scenie muzycznej jako Samsaya - urodziła się w Indiach, ale gdy miała 11 miesięcy jej rodzice wyjechali do Norwegii. Tam dorastała, uczyła się i szlifowała swój talent aktorski i muzyczny. W 2004 roku nieoficjalnie wydała album pt. Shedding skin, ale pierwszy sukces na listach sprzedaży osiągnęła 4 lata później. Jej singiel dotarł na 2. miejsce norweskiego zestawienia sprzedaży. Samsaya ma również kilka ról w tamtejszych filmach.

>> EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Good With The Bad: premiera w G20

Good With The Bad - to nowa piosenka w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA! Norweska wokalistka kontynuuje nim promocje swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego Bombay Calling. Wakacyjnie brzmiący kawałek z pewnością szybko zapadnie w Waszej pamięci. Produkcją - nagranie przypomina utwory Bebe Rexhy czy Charli XCX. Czy sądzicie tak samo? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem oraz głosujcie w ramach Gorącej 20. Przypominamy, że w tym tygodniu czekają płyty Ariany Grande i kompilacje z największymi przebojami w sam raz na słoneczne dni - Hity na czasie: Lato 2016. 

Zobaczcie teledysk do: Samsaya - Good With The Bad

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze