Gorąca 20 Premiera: Sam Feldt - Been A While. Kim jest autor premiery w G20?

2016-03-03 16:19
Sam Feldt - Been A While premiery w G20?
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Sam Feldt - Been A While. Kim jest autor premiery w G20?

Sam Feldt - Been A While: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, 3.03.16. Hit na wiosnę pojawi się w propozycjach do listy przebojów zaraz po godzinie 18:00. Za Wasze głosy mamy w tym tygodniu bilety na koncert Macklemore & Ryan Lewis!

Czwarta w tym tygodniu premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, to: Sam Feldt - Been A While. Piosenka po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów pojawi się w czwartek, 3 marca 2016. Wiosennie brzmiący utwór ma szanse zostać wielkim hitem w Polsce? Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Waszych głosów, za które w tym tygodniu mamy dla Was bilety na koncert Macklemore'a & Ryana Lewisa! G20 startuje punktualnie o godzinie 18:00!

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity

Sam Feldt: kim jest?

Sam Feldt, holenderski producent tropikalnych dźwięków, DJ, który dał się poznać za sprawą nowej wersji hitu "Show Me Love". Od niedawna wrzuca do internetu swój cotygodniowy podcast zatytułowany Heartfeldt radio. Prestiżowy magazyn Billboard napisał o muzyku, że jest: "dobrze zapowiadającą się supergwiazdą muzyki house". Nic dziwnego, bo Feldt grał na europejskiej trasie z Davidem Guettą! Obecnie w swoim kalendarzu ma zapisany występ podczas Coachella i Ultra Festival w Miami!

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Been a While: Premiera w G20 

Been A While singiel z tytułowej EPki, która w sprzedaży ukaże się 4 marca. Chwytliwa melodia utworu doskonale wpasuje się w wiosenny klimat. Klip nakręcony został w Alpach. Jego reżyserem jest Deni Kukura.

 

Gorąca 20 w czwartek, 3 marca 2016 premiera to: Sam Feldt - Been a While. Utwór na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00. W tym tygodniu za Wasze głosy mamy bilety na łódzki koncert Macklemore'a & Ryana Lewisa! >>> Koncerty 2016: wygraj bilety na Macklemore i Hurts w Global Liście i G20!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze