Gorąca 20 Premiera: Philip George - Wish You Were Here. Posłuchaj hitu, który podbił Wielką Brytanię [AUDIO]

2015-01-16 13:26
Philip George - Wish You Were Mine (Radio Edit)
Autor: fot. okładka singla Philip George - Wish You Were Mine (Radio Edit)

Philip George - Wish You Were Here (Radio Edit) to nowość w Gorącej 20 w piątek 16 stycznia 2015 roku. Posłuchaj kawałka, który podbił listy przebojów w Wielkiej Brytanii premierowo na atenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Dla niecierpliwych mamy tę piosenkę już teraz na ESKA.pl

Philip George - Wish You Were Here (Radio Edit) to nowość w Gorącej 20 w piątek 16 stycznia 2015 roku. Posłuchaj tego kawałka premierowo na atenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18. Dla niecierpliwych mamy tę piosenkę już teraz na ESKA.pl.

Philip George to DJ i producent muzyczny z angielskiego Nottingham. To właśnie za sprawą utworu Wish You Were Mine zdobył większy rozgłos. Singiel trafił w gusta słuchaczy w Wielkiej Brytanii, docierając do drugiego miejsca UK Singles Chart. Aktualnie kawałek zdobywa coraz większą popularność na klubowych parkietach w innych krajach Europy, w tym w Polsce.

Jeśli podoba się Wam utwór Philipa George'a, to głosujcie na niego w >>> Gorącej 20 <<< Możecie tam również zgłaszać swoje własne propozycje piosenek, które powinny zabrzmieć w liśćie przebojów Radia ESKA.

Philip George - Wish You Were Mine (Radio Edit)

RC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze