Gorąca 20 Premiera: Ola - Jackie Kennedy. Gwizdanie stanie się modne? Zobacz klip! [VIDEO]

2014-02-19 16:29

Teledysk do Jackie Kennedy od Ola promujący jego nowy singiel przed premierą piosenki w Gorącej 20 Radia ESKA do zobaczenia na ESKA.pl. Czy szwedzka gwiazda ma szansę pobić serca Eskowych słuchaczy gwizdaniem? Zobaczcie klip, posłuchajcie i głosujcie w G20 już teraz!

Ola i jego Jackie Kennedy wraz z teledyskiem do piosenki na ESKA.pl z okazji premiery kawałka w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy singiel Ola z płyty Carelessly Yours zadebiutuje na naszej antenie 19 lutego 2014 roku już po 18.00.


Jackie Kennedy od Ola to numer idealny na po cichu zaglądającą w nasze strony wiosnę a to wszystko za sprawą gwizdania. Tak, to właśnie takie dźwięki pozwalają Jackie Kennedy wyróżnić się na tle innych muzycznych propozycji na listach. Aż chce się wyrwać na spacer pogwizdując pod nosem, prawda?

Singiel Jackie Kennedy to trzeci kawałek promujący 5 album Ola. Wcześniej krążek promowały takie nagrania jak I'm Nn Love i Maybe.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze