Zdjęcia z teledysku

i

Autor: fot. YouTube/Nico & Vinz Gorąca 20 Premiera: Nico & Vinz feat. Kid Ink & Bebe Rexha - That's How You Know

Gorąca 20 Premiera: Nico & Vinz feat. Kid Ink & Bebe Rexha - That's How You Know

2015-11-18 13:50

Nico & Vinz feat. Kid Ink & Bebe Rexha - That's How You Know - to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka tej ekipy do propozycji na listę hitów Eski trafi już dziś, 18 listopada 2015 roku. To od Was zależy, czy trafi do ścisłego zestawienia! Oddając głosy na G20 macie szanse na płytę Delirium od Ellie Goulding i Made In The AM One Direction. Do dzieła!

Środa, to dzień, w którym pierwszy raz w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA pojawi się piosenka That's How You Know. W kawałku Nico & Vinz gościnnie pojawia się Kid Ink i Bebe Rexha, która ma na swoim koncie m.in. współpracę z Davidem Guettą! Nie przegapcie tej premiery i słuchajcie listy hitów Eski już dziś, 18 listopada od godziny 18:00. Już teraz poniżej obejrzyjcie bardzo pozytywny teledysk do That's How You Know. Polecamy!

Nico & Vinz w Gorącej 20

Kahouly Nicolay Sereba i Vincent Dery, czyli norweski duet Nico & Vinz - dał się już poznać słuchaczom Radia ESKA. Wszystko za sprawą przeboju "Am I Wrong", który w 2014 roku podbijał Gorącą 20, a także Global Listę. Niegdyś artyści występowali pod pseudonimem Envy, jednak uznali, że nie jest to zbyt oryginalne. Obecnie są w trakcie tworzenia drugiego studyjnego albumu, który zapowiada singiel That's How You Know. 

That's How You Know Premiera w Gorącej 20

Kawałek pochodzi z EPki Cornerstone. Przy pisaniu "That's How You Know" duet Nico & Vinz wspomogli: Julia Michaels i Brian Collins. Z kolei teledysk wyreżyserował RJ Collins i Pasqual Gutierrez. Widzimy w nim dobrą imprezę, którą zorganizowali autorzy tego numeru. Podczas szalonej imprezy uczestniczyła Bebe Rexha i mini wersja Kid Inka. 

Nico & Vinz feat. Kid Ink & Bebe Rexha - That's How You Know, to środowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Na notowanie listy przebojów Eski od godziny 18:00 zaprasza Michał Celeda. 

 

Wasze głosy w ramach Gorącej 20 Radia ESKA nagradzamy płytami "Delirium" od Ellie Goulding oraz "Made In The AM" One Direction! Zagłosuj już teraz!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE