Gorąca 20 Premiera: MØ - Final Song. Piosenka na koniec wakacji 2016!

i

Autor: fot. mat. prasowe MØ - Final Song

Gorąca 20 Premiera: MØ - Final Song. Piosenka na koniec wakacji 2016!

2016-08-31 16:51

MØ - Final Song: premiera w Gorącej 20! Nowa piosenka duńskiej wokalistki będzie hitem? Oceńcie odpalając Radio ESKA punktualnie od godziny 18:00! Właśnie wtedy debiut nagrania w propozycjach do listy hitów! Szczegóły o kawałku podrzucamy na ESKA.pl!

MØ - Final Song: na koniec wakacji 2016 to premiera w Gorącej 20! Mówi się, że Ostatnia Piosenka to najlepszy solowy utwór od duńskiej wokalistki w jej karierze. Wraz z premierą drugiego singla pojawiła się zapowiedź drugiego albumu. Oficjalnie ukaże się on jesienią 2016 roku. Kawałek pt. Final Song trafi do propozycji listy przebojów Eski w środę, 31 sierpnia po godzinie 18:00! Czy szybko dostanie sie do grona 20. najpopularniejszych hitów w Polsce? Głosujcie i decydujcie o losie swoich ulubionych hitów! Puoteck za wasze głosy ma bilety na koncert Kings of Leon!

MØ - kim jest?

MO, czyli Karen Marie Ørsted - 28-letnia, duńska wokalistka, która wraz z grupą Major Lazer podbiła cały świat! Odegrała pierwsze skrzypce w kawałku pt. Lean On. Niedawno ponownie z gościnnym udziałem pojawiła się w hicie amerykańskiej formacji. Tym razem chodzi o Cold Water, gdzie usłyszeć możemy także Justina Biebera. Furorę w sieci wywołała także jej wersja przeboju Spice Girls "Say You’ll Be There". 

Wkrótce, bo 1 października 2016 roku MO po raz piąty pojawi się z koncertem w Polsce. Zaprezentenuje na pewno single Kamikaze i Final Song.

MØ - Final Song: Premiera w G20

Koniec wakacji 2016 i premierowo w Gorącej 20 na dobre zakończenie Final Song! To piosenka, którą Dunka zapowiada swój drugi solowy album. Wstępnie mówi się, że ukaże się on na przełomie października/listopada. Za tekst piosenki odpowiada sama wokalistka we współpracy z Noonie Bao. Producentem nagrania jest autor hitu Never Forget You, MNEK! Kawałek w tempie 105 uderzeń na minutę zawiera elementy znane z gatunku Tropical House i Dancehall'u. 

MØ - Final Song: 31 sierpnia to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Zobaczcie teledysk do tego tanecznego hitu!

 

RW