Gorąca 20 Premiera: Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)

2016-03-14 15:18
Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)

Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix): premiera w Gorącej 20 w poniedziałek, 14 marca. Utwór po raz pierwszy na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00. A już teraz - na ESKA.pl - serwujemy Wam teledysk z ciekawą fabułą! 

Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix): to kawałek na dobre rozpoczęcie tygodnia z nowościami w propozycjach do listy przebojów Eski. Singiel amerykańskiego piosenkarza doceniony już został przez słuchaczy w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że premiera w G20 w poniedziałek, 14.03.16 zdobędzie również uznanie w Polsce? O tym zdecydują Wasze głosy, za które mamy jak zwykle najlepsze płyty - najlepszych wykonawców. Gorąca 20 Radia ESKA startuje punktualnie o godzinie 18:00!

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity

Mike Posner w G20

Mike Posner - amerykański piosenkarz, producent, który swoją karierę rozpoczął w 2008 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał u boku swojego przyjaciela, Big Seana. Wokalista w swojej karierze supportował Justina Biebera, podczas Believe Tour oraz Ke$hę - w czasie Warrior Tour. Posner jest także uznanym w świecie muzyki - autorem tekstów. To on napisał teksty takich hitów jak: "Sugar" - Maroon 5, "Boyfriend" - Justina Biebera  czy m.in. "Beneath Your Beautfiul" - Labrintha. Niektórzy uważają go za artystę "jednego przeboju" mając tu na myśli "Cooler Than Me". Faktycznie - do tej pory był to jedyny kawałek, który dał mu tak duży, międzynarodowy rozgłos. Singiel pochodzi z jedynej jak na razie płyty pt. 31 Minutes to Takeoff.

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix): Premiera w G20

I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix):  to piosenka, która pierwotnie pojawiła się w wersji akustycznej. Nieco później została zremiksowana przez norweski duet SeeB i wydana - początkowo wyłącznie na rynek w Stanach Zjednoczonych. Nowa wersja tego kawałka najwyżej dotarła na miejsce 1. w Norwegii i Holandii, osiągając przy tym miejsce 2. na UK Charts oraz 14. na Billboard Hot 100. 

Skąd inspiracja do napisania takiego utworu? Mike Posner w jednym z wywiadów wytłumaczył, że historia przedstawiona w "I Took A Pill In Ibiza" wydarzyła się naprawdę na jednej z imprez na Ibizie. Wspólnie z Avicii przeżył pewną historię, o której dowiecie się słuchając dzisiejszej premiery w G20!

 

Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix): premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w poniedziałek, 14 marca. Imprezowy kawałek zostanie z nami na dłużej? To już zależy od Was i Waszych głosów! Gorąca 20 - zagłosuj i wygraj najlepsze płyty!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze