Gorąca 20 Premiera: Marcin Spenner - Moskwa || Lukas Graham - 7 Years

2015-12-16 17:11
Okładka Marcin Spenner
Autor: fot. mat. prasowe Gorąca 20 Premiera: Marcin Spenner - Moskwa || Lucas Graham - 7 Years

Gorąca 20 Premiera: Marcin Spenner - Moskwa + Lukas Graham - 7 Years. W środę, 16 grudnia 2015 roku usłyszycie dwie premiery w G20 Eski. Jak szybko trafią do zestawienia z najpopularniejszymi hitami w Polsce? To wszystko zależy od Was! Głosując na hity w Gorącej 20 Radia ESKA macie szanse wygrać składanki Hity na Czasie Zima 2016! Zanim jednak oddacie głos, obejrzyjcie na ESKA.pl teledysk do Moskwa i 7 Years.

Kolejne notowanie Gorącej 20 Radia ESKA w tym tygodniu, a w nim rzecz jasna - najpopularniejsze hity w Polsce i nowe piosenki w propozycjach! W środę, 16 grudnia pojawią się dwie premiery w G20: Marcin Spenner - Moskwa oraz Lukas Graham - 7 Years. Czujemy, że dzisiejsi nowi artyści na liście hitów, szybko zdobędą Wasze uznanie. A czy tak będzie? Dowiemy się w najbliższych dniach! Poniżej prezentujemy Wam informacje na temat obu nagrań! 

Marcin Spenner - Moskwa w Gorącej 20 

Marcin Spenner, czyli finalista II edycji programu X Factor, szykuje się do wydania swojego solowego albumu. Zapowiedzią debiutanckiego wydawnictwa jest singiel pt. "Moskwa". Młody i niezwykle utalentowany muzyk bardzo szybko znalazł uznanie wśród polskich słuchaczy. Jego oficjalny fanpage w serwisie Facebook polubiło ponad 12 tysięcy osób! Pojawił się gościnnie w projektach innych artystów, a w internecie możemy znaleźć wiele doskonałych coverów znanych hitów. Można o nim powiedzieć, że to nowa twarz na polskim rynku muzycznym pomimo tego, iż pierwszy raz w Gorącej 20 Radia ESKA pojawił się w lutym 2015 roku. Wszystko za sprawą singla zatytułowanego "Przeminie". Od debiutu Marcina w G20 minęło ponad 10 miesięcy! 

Dziś, 16 grudnia 2015 roku po godzinie 18:00, kawałek "Moskwa" od Marcina Spennera - dołączy do grona propozycji na Liście Przebojów Eski! Czy już niebawem zostanie jednym z najpopularniejszych hitów w Polsce? To zależy od Waszych głosów, które oddajecie na Gorącą 20! Dodajmy, że teledysk został nakręcony we współpracy z zespołem Sezmoo, który od początku wspiera talent polskiego, niezwykle utalentowanego wokalisty.

 

Gorąca 100 Radia ESKA - zagłosuj na najlepsze hity 2015 roku! Do zgarnięcia zestawy najlepszych płyt!

Lukas Graham - 7 Years w Gorącej 20

To nie koniec niespodzianek w środowym notowaniu Gorącej 20 Eski! Do propozycji dołączy również zespół Lukas Graham, czyli autorzy hitu "7 Years". Podbił on już listy przebojów w Niemczech, Norwegii, Finlandii, Szwecji czy m.in. w rodzimej dla artystów Danii. Czteroosobowa grupa ma na swoim koncie dwa pełno grające albumy. To właśnie z tej ostatniej płyty "Lukas Graham (Blue)", pochodzi dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Niezwykle przejmujący tekst do "7 Years", został napisany przez Lukasa Forchhammera i Stefana Forresa. Czy to jeden z hitów zimy 2016?

 

Marcin Spenner - Moskwa i Lukas Graham - 7 Years, to premiery w Gorącej 20 Radia ESKA, która startuje tradycyjnie o godzinie 18:00. Jeśli podobają się Wam te nowe propozycje i chcielibyście słuchać ich częściej, nie zapomnijcie zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie na Eskowe hity nagradzamy w tym tygodniu płytami: Hity na Czasie Zima 2016.

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze