Gorąca 20 Premiera: Mans Zelmerlow - Fire In The Rain. Zwycięzca Eurowizji z nowym kawałkiem!

2016-05-18 18:34
Gorąca 20 Premiera: Mans Zelmerlow - Fire In The Rain. Zwycięzca Eurowizji z nowym kawałkiem!
Autor: fot. okładka singla mans zelmerlow zdjęcie singla fire in the rain

Mans Zelmerlow - Fire In The Rain: premiera w Gorącej 20 w środę, 18 maja 2016 roku. Nowa piosenka zwycięzcy Eurowizji wybrzmi na antenie Radia ESKA tuż po godzinie 18:00! A już teraz teledysk do premiery w G20 do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl!

Mans Zelmerlow - Fire In The Rain: premiera w Gorącej 20 w środę, 18.05.2016. Nowość w propozycjach do listy przebojów Eski usłyszycie po godzinie 18:00. Szwedzki wokalista, to zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Dokładnie wtedy ludzie w całej Europie nieustannie słuchali jego singla pt. Heroes. Przystojny wokalista szykuje się do wydania reedycji swojego szóstego studyjnego albumu, a utwór Fire In The Rain to jego pierwsza zapowiedź. Od Waszych głosów zależy, czy to będzie hit najbliższych miesięcy! Puoteck w tym tygodniu za Wasze wsparcie na hity w G20 ma płyty Kygo - Cloud Nine!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Mans Zelmerlow w G20

Mans Zelmerlow to wokalista, który po raz pierwszy na antenie Radia ESKA pojawił się w 2007 roku! Jego debiutancki singiel pt. Cara Mia, podbił wówczas Gorącą 20! Kilka miesięcy później młody wokalista powtórzył swój sukces z singlem Brother oh Brother. Warto dodać, że te dwa kawałki zaprezentował podczas imprezy Hity na Czasie 2007 w Bydgoszczy. W zasadzie to one i jeszcze "Maniac" dały muzykowi rozpoznawalność. W 2015 roku ukazał się hit Heroes. Mans Zelmerlow podbił z nim wszystkie najważniejsze europejskie zestawienia. To również numer 1 w Eurowizji w 2015 roku.

Fire In The Rain - premiera w G20

Fire in the Rain to nowa piosenka Mansa Zelmerlowa! Szwedzki wokalista zapowiada swoją nową propozycją album Perfectly Re:Damaged, czyli reedycję krążka Perfectly Damaged. Już pierwsze odsłuchanie numeru sprawi, że nie przestaniecie gwizdać w rytm jego melodii. Autorem tekstu utworu jest Simon Stromsted, a produkcją zajął się Frederik Sonefors. 

Mans Zelmerlow - Fire in the Rain: to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek na antenie usłyszycie zaraz po godzinie 18:00. Tuż po zakończeniu notowania będziecie mogli zagłosować na nową piosenkę Szweda. W tym tygodniu Puoteck Wasze wsparcie nagradza płytami Kygo - Cloud Nine. Do dzieła! >> ZAGŁOSUJ <<

 

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze