Gorąca 20 Premiera: Major Lazer feat. Nyla & Fuse ODG - Light It Up (Remix)

2015-11-24 17:18
Major Lazer
Autor: fot. YouTube/majorlazer Gorąca 20 Premiera: Major Lazer feat. Nyla & Fuse ODG - Light It Up (Remix)

Major Lazer feat. Nyla & Fuse ODG - Light It Up - 24 listopada, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowa piosenka Major Lazer promuje rozszerzoną wersję płyty Peace Is The Mission. To ze standardowej wersji tego wydawnictwa pochodzi singiel Powerful i Lean On. Słuchajcie notowania listy przebojów Radia ESKA już dziś, tradycyjnie od godziny 18:00! 

Gorąca 20 Radia ESKA, to zestawienie najpopularniejszych hitów w Polsce. Lista przebojów Eski, to także miejsce, w którym codziennie do walki o Wasze głosy, uznanie dołącza nowa piosenka. Nie inaczej będzie dziś, 24 listopada 2015 roku! Po raz pierwszy w propozycjach do Gorącej 20 usłyszycie kawałek Light It Up, pod którym podpisuje się grupa Major Lazer, Nyla oraz Fuse ODG! Nie przegapcie premiery w G20 i słuchajcie kolejnego notowania już od godziny 18:00! Wasze głosy w tym tygodniu nagradzamy płytami 25 Adele i Made In The AM One Direction.

Major Lazer w Gorącej 20

Grupę Major Lazer tworzy trzech producentów: Diplo, Jillionaire i Walshy Fire. Dokładnie 1 czerwca 2015 roku ukazał się trzeci studyjny krążek projektu. Płyta "Peace Is The Mission" zawiera hity, które doskonale znacie z Gorącej 20 Radia ESKA: "Lean On" i "Powerful". Twórcy projektu Major Lazer postanowili wydać rozszerzoną wersje swojego krążka. Znajdziemy na niej pięć dodatkowy utworów: 

  1. Light It Up (Remix) [feat. Nyla & Fuse ODG]
  2. Boom (feat. MOTi, TY Dolla $ign, Wizkid, & Kranium)
  3. Wave (feat. Kali Uchis)
  4. Thunder & Lightning
  5. Lost (feat. MØ)

Premierę poszerzonego wydania Peace Is The Mission wyznaczono na 27 listopada 2015 roku. 

Light It Up premiera w Gorącej 20

W nowej wersji hitu "Light It Up" gościnnie pojawił się Fuse ODG. Za tekst utworu odpowiadają: Thomas Pentz (Diplo), Philip Meckseper i między innymi Nailah Thorbourne. Z kolei przy produkcji dzieła grupę Major Lazer wspomógł Jr. Blender. 

Zagłosuj na swoje ulubione hity w Gorącej 20 i zgarnij płytę Adele "25" lub "Made In The AM" One Direction

Major Lazer feat. Nyla & Fuse ODG - Light It Up (Nowa wersja): 24 listopada 2015 roku, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Na listę najpopularniejszych hitów w Polsce od godziny 18:00, zaprasza Puoteck.

Rihanna w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Sprawdź szczegóły koncertu na ESKA.pl

RW 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze