Gorąca 20 Premiera: Major Lazer feat. Nyla & Fuse ODG - Light It Up (Remix)

2015-11-24 17:18
Major Lazer
Autor: fot. YouTube/majorlazer Gorąca 20 Premiera: Major Lazer feat. Nyla & Fuse ODG - Light It Up (Remix)

Major Lazer feat. Nyla & Fuse ODG - Light It Up - 24 listopada, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowa piosenka Major Lazer promuje rozszerzoną wersję płyty Peace Is The Mission. To ze standardowej wersji tego wydawnictwa pochodzi singiel Powerful i Lean On. Słuchajcie notowania listy przebojów Radia ESKA już dziś, tradycyjnie od godziny 18:00! 

Gorąca 20 Radia ESKA, to zestawienie najpopularniejszych hitów w Polsce. Lista przebojów Eski, to także miejsce, w którym codziennie do walki o Wasze głosy, uznanie dołącza nowa piosenka. Nie inaczej będzie dziś, 24 listopada 2015 roku! Po raz pierwszy w propozycjach do Gorącej 20 usłyszycie kawałek Light It Up, pod którym podpisuje się grupa Major Lazer, Nyla oraz Fuse ODG! Nie przegapcie premiery w G20 i słuchajcie kolejnego notowania już od godziny 18:00! Wasze głosy w tym tygodniu nagradzamy płytami 25 Adele i Made In The AM One Direction.

Major Lazer w Gorącej 20

Grupę Major Lazer tworzy trzech producentów: Diplo, Jillionaire i Walshy Fire. Dokładnie 1 czerwca 2015 roku ukazał się trzeci studyjny krążek projektu. Płyta "Peace Is The Mission" zawiera hity, które doskonale znacie z Gorącej 20 Radia ESKA: "Lean On" i "Powerful". Twórcy projektu Major Lazer postanowili wydać rozszerzoną wersje swojego krążka. Znajdziemy na niej pięć dodatkowy utworów: 

  1. Light It Up (Remix) [feat. Nyla & Fuse ODG]
  2. Boom (feat. MOTi, TY Dolla $ign, Wizkid, & Kranium)
  3. Wave (feat. Kali Uchis)
  4. Thunder & Lightning
  5. Lost (feat. MØ)

Premierę poszerzonego wydania Peace Is The Mission wyznaczono na 27 listopada 2015 roku. 

Light It Up premiera w Gorącej 20

W nowej wersji hitu "Light It Up" gościnnie pojawił się Fuse ODG. Za tekst utworu odpowiadają: Thomas Pentz (Diplo), Philip Meckseper i między innymi Nailah Thorbourne. Z kolei przy produkcji dzieła grupę Major Lazer wspomógł Jr. Blender. 

Zagłosuj na swoje ulubione hity w Gorącej 20 i zgarnij płytę Adele "25" lub "Made In The AM" One Direction

Major Lazer feat. Nyla & Fuse ODG - Light It Up (Nowa wersja): 24 listopada 2015 roku, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Na listę najpopularniejszych hitów w Polsce od godziny 18:00, zaprasza Puoteck.

Rihanna w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Sprawdź szczegóły koncertu na ESKA.pl

RW 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze