G20 premiera Madcon

i

Autor: fot. YouTube/Warner Music Germany Gorąca 20 Premiera: Madcon - Keep My Cool. Kolejny hit norweskiego duetu?!

Gorąca 20 Premiera: Madcon - Keep My Cool. Kolejny hit norweskiego duetu?!

2015-12-02 16:51

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej premiera! Dziś, 2 grudnia 2015 roku po raz pierwszy w liście hitów Eski usłyszymy kawałek Keep My Cool. To nowa piosenka Madcon, która jeszcze w grudniu może zostać wielkim hitem. Tym singlem zespół z Norwegii zapowiada swój siódmy album. Czy środowa premiera dołączy do grona najpopularniejszych hitów w Polsce? Za Wasze głosy mamy dla Was płyty Stories od Avicii.

Kolejne notowanie Gorącej 20 tradycyjnie od godziny 18:00. Dziś, 2 grudnia 2015 roku premierowo w liście hitów Eski usłyszymy kawałek Keep My Cool, pod którym podpisuje się norweski duet Madcon. Zespół jest stałym bywalcem na światowych zestawieniach list przebojów. To oni są twórcami kawałka Beggin, Freaky Like Me, a ostatnio podbijali rynek muzyczny hitem Don’t Worry. Czy nowa piosenka Keep My Cool powtórzy to osiągnięcie? Wszystko zależy od Waszych głosów! W tym tygodniu nagradzamy je płytami Avicii’ego - Stories.

Madcon w Gorącej 20

Duet Madcon tworzy Tshawe Baqwa i Yosef Wolde-Mariam. Norwegowie na rynku muzycznym aktywni są od 2000 roku. Ich pierwszym singlem we wspólnej działalności jest kawałek „God Forgive Me”. W 2008 roku, grupa Madcon wydała cover piosenki z 1967 roku – „Beggin”. To właśnie nowa wersja tego przeboju przyniosła zespołowi ogromną rozpoznawalność. Swoimi hitami podbijali Gorącą 20! Za ich największy przebój w liście przebojów Eski uważa się „Don’t Worry” i „Freaky Like Me”.

 

W czasie gali 2011 ESKA Music Awards, formacja Madcon otrzymała statuetkę Radia ESKA w kategorii „Najlepszy Międzynarodowy Zespół Roku”.

Keep My Cool premiera w Gorącej 20

Trzecią premierą w tym tygodniu jest taneczny kawałek pt. Keep My Cool. Nowa piosenka duetu Madcon w Gorącej 20 po raz pierwszy pojawi się 2 grudnia 2015 roku. Na zestawienie z najpopularniejszymi hitami w Polsce od godziny 18:00 zaprasza Puoteck!

W Liście Przebojów Eski za Wasze głosy mamy dla Was płyty Stories Avicii’ego! Głosujcie i wygrywajcie

 

Sprawdźcie grudniowe nowości muzyczne!

RW