Gorąca 20 Premiera: LCA feat. Dayana - Curtain Falls. Kim są twórcy premiery w G20?

2015-11-25 16:27
Zdjęcie LCA
Autor: fot. YouTube/LCA MusicLABEL Gorąca 20 Premiera: LCA feat. Dayana - Curtain Falls. Kim są twórcy premiery w G20?

LCA feat. Dayana - Curtain Falls, to środowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka w liście hitów Eski wybrzmi już dziś, 25 listopada 2015 roku po godzinie 18:00. Czy trafi do zestawienia, w którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce? Wszystko zależy od Waszych głosów! Kim jest LCA? Sprawdź już teraz i posłuchaj specjalnej wiadomości od artysty dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników Eska.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej jak zwykle premiera! Od dziś, będziecie mogli zagłosować w ramach listy hitów Eski na utwór Curtain Falls, pod którym podpisuje się duet LCA. Założycielami tej grupy są Antohony & Vitalyano, którzy swoją popularność zawdzięczają głównie internetowi. Debiut tego zespołu w Gorącej 20 już 25.11.2015 roku po godzinie 18:00! Nie możecie tego przegapić! Przypominamy, że w tym tygodniu za Wasze głosy w ramach G20 mamy dla Was płyty Adele 25 i Made In The AM One Direction! 

Kim jest LCA?

LCA to skrót, który oznacza nic innego, jak po prostu: Lights, Camera, Action (światła, kamera, akcja). Grupa została założona przez dwóch studentów ekonomii z Ukrainy. Anthony i Vitalyano poznali się w 2012 roku i od razu za cel obrali sobie wprowadzenie na ukraiński rynek muzyczny oryginalnych piosenek. Ich kawałki stworzone są w nowoczesnym stylu, to tym zdobyli uznanie w swoim kraju! Już pierwszy utwór LCA - niespodziewanie cieszył się sporą popularnością. Piosenka "Lighters in the Air" dotarła na szczyt internetowego zestawienia na Ukrainie i w Rosji. Szybko się również pojawiła na tamtejszych playlistach stacji radiowych. Artyści zaplanowali wydanie debiutanckiej płyty, jednak kryzys gospodarczy i polityczny w ich kraju, zmusił muzyków do zatrzymania działalności. Zespół zaczął koncertować w 2014 roku. Na ich mapie występów znalazły się kluby, w których wielokrotnie pojawiał się Timbaland. Chłopaki stworzyli także ekskluzywną markę odzieżową - Tony & Vitalyano.

Curtain Falls w Gorącej 20

Artyści wydali niedawno mixtape pt. "Partyfication". Singlem promującym to wydawnictwo jest kawałek "Curtain Falls". Gościnnie w tym nagraniu pojawia się Dayana. Anthony, czyli połowa zespołu LCA - z okazji premiery w Gorącej 20 Radia Eska, postanowił Was pozdrowić! :)

 

LCA feat. Dayana - Curtain Falls, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA już dziś, 25 listopada 2015 roku! Piosenkę po raz pierwszy usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Na notowanie najpopularniejszych hitów w Polsce zaprasza Puoteck, który w tym tygodniu Wasze głosy nagradza płytami: 25 Adele oraz Made In The AM od One Direction. >>Zagłosuj na Gorącą 20

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze