Gorąca 20 Premiera: LCA feat. Dayana - Curtain Falls. Kim są twórcy premiery w G20?

2015-11-25 16:27
Zdjęcie LCA
Autor: fot. YouTube/LCA MusicLABEL Gorąca 20 Premiera: LCA feat. Dayana - Curtain Falls. Kim są twórcy premiery w G20?

LCA feat. Dayana - Curtain Falls, to środowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka w liście hitów Eski wybrzmi już dziś, 25 listopada 2015 roku po godzinie 18:00. Czy trafi do zestawienia, w którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce? Wszystko zależy od Waszych głosów! Kim jest LCA? Sprawdź już teraz i posłuchaj specjalnej wiadomości od artysty dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników Eska.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej jak zwykle premiera! Od dziś, będziecie mogli zagłosować w ramach listy hitów Eski na utwór Curtain Falls, pod którym podpisuje się duet LCA. Założycielami tej grupy są Antohony & Vitalyano, którzy swoją popularność zawdzięczają głównie internetowi. Debiut tego zespołu w Gorącej 20 już 25.11.2015 roku po godzinie 18:00! Nie możecie tego przegapić! Przypominamy, że w tym tygodniu za Wasze głosy w ramach G20 mamy dla Was płyty Adele 25 i Made In The AM One Direction! 

Kim jest LCA?

LCA to skrót, który oznacza nic innego, jak po prostu: Lights, Camera, Action (światła, kamera, akcja). Grupa została założona przez dwóch studentów ekonomii z Ukrainy. Anthony i Vitalyano poznali się w 2012 roku i od razu za cel obrali sobie wprowadzenie na ukraiński rynek muzyczny oryginalnych piosenek. Ich kawałki stworzone są w nowoczesnym stylu, to tym zdobyli uznanie w swoim kraju! Już pierwszy utwór LCA - niespodziewanie cieszył się sporą popularnością. Piosenka "Lighters in the Air" dotarła na szczyt internetowego zestawienia na Ukrainie i w Rosji. Szybko się również pojawiła na tamtejszych playlistach stacji radiowych. Artyści zaplanowali wydanie debiutanckiej płyty, jednak kryzys gospodarczy i polityczny w ich kraju, zmusił muzyków do zatrzymania działalności. Zespół zaczął koncertować w 2014 roku. Na ich mapie występów znalazły się kluby, w których wielokrotnie pojawiał się Timbaland. Chłopaki stworzyli także ekskluzywną markę odzieżową - Tony & Vitalyano.

Curtain Falls w Gorącej 20

Artyści wydali niedawno mixtape pt. "Partyfication". Singlem promującym to wydawnictwo jest kawałek "Curtain Falls". Gościnnie w tym nagraniu pojawia się Dayana. Anthony, czyli połowa zespołu LCA - z okazji premiery w Gorącej 20 Radia Eska, postanowił Was pozdrowić! :)

 

LCA feat. Dayana - Curtain Falls, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA już dziś, 25 listopada 2015 roku! Piosenkę po raz pierwszy usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Na notowanie najpopularniejszych hitów w Polsce zaprasza Puoteck, który w tym tygodniu Wasze głosy nagradza płytami: 25 Adele oraz Made In The AM od One Direction. >>Zagłosuj na Gorącą 20

 

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze