Gorąca 20 Premiera: Kalwi & Remi feat. Ewa Jach - Pragnę Cię. Będzie polski hit 2013? [AUDIO]

2013-11-13 18:35

Kalwi & Remi feat. Ewa Jach - Pragnę Cię na pewno znacie w wersji angielskiej. Teraz - tylko w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl - polska odsłona Pragnę Cię z Ewą Jach! Głosujcie, jeśli chcecie słyszeć ten kawałek w naszym radiu częściej!

Kalwi & Remi feat. Ewa Jach - Pragnę Cię to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Pragnę Cię to oczywiście polska i nieco ulepszona wersja I Need You z Amandą Wilson i Ewą Jach.

Tym razem - w wersji, którą możecie usłyszeć TYLKO w Radiu ESKA i na ESKA.pl - Ewa Jach bierze na siebie cały wokal i radzi sobie z tym doskonale! Posłuchajcie sami i komentujcie na Eskowym czacie!


Przypominamy angielską wersję Pragnę Cię, czyli I Need You - Kalwi & Remi feat. Amanda Wilson i Ewa Jach. Poniżej lyric video, byście mogli zaśpiewać z artystkami :)

Kalwi & Remi feat. Amanda Wilson, Ewa Jach - I Need You:



Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze