Gorąca 20 Premiera: Jeremi & Artur, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka - Spełniaj marzenia || Rico Bernasconi - Keep Playing

2016-08-01 16:42
Gorąca 20 Premiery: Jeremi & Artur - Spełniaj marzenia || Rico Bernasconi - Keep Playing (Filatov & Karas Edit)
Autor: fot. okładka singla Jeremi & Artur, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka - Spełniaj Marzenia

Jeremi & Artur, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka - Spełniaj marzenia oraz Rico Bernasconi & Lotus feat. Flo Rida - Keep Playing (Filatov & Karas Edit): Na dobry początek sierpnia, to dwie premiery w Gorącej 20! Ostatni miesiąc wakacji będzie niezwykle udany! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!

Jeremi & Artur, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka - Spełniaj marzenia: 1 sierpnia 2016 roku to premiera w Gorącej 20! Motywacyjny i pełen optymizmu kawałek polskiej ekipy z MyMusic usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Moc pozytywnej energii gwarantowana! Podobnie jest w przypadku drugiej premiery w G20! O wysoki poziom propozycji do listy przebojów Eski zadbają także: Rico Bernasconi i Flo Rida - Keep Playing (Filatov & Karas Edit). Czy to singiel na miarę Ebony Eyes? Czy rosyjski duet producencki stworzył remiks porównywalnie dobry, jak w przypadku Don't Be So Shy? Oceniajcie! Michał Celeda i Gorąca 20 Eski punktualnie od godziny 18! Pamiętajcie, że głosując na swoje ulubione hity macie szansę wygrać najnowsze płyty najlepszych artystów!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Jeremi & Artur - Spełniaj marzenia: Premiera w G20

Spełniaj marzenia to nowa propozycja w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek to tak naprawdę oficjalny Hymn Young Stars Camp! Jego autorami są: Jeremi i Artur Sikorscy, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka i 90 uczestników Young Stars Camp 2016. Artyści bardzo wytrwale i z zaangażowaniem pracowali nad teledyskiem do motywu przewodniego imprezy. I na pewno oglądając klip poczujecie przypływ i moc pozytywnej energii! Po radiowej premierze tuż po godzinie 18:00 zaśpiewacie: - "Więc się nie zmieniaj i spełniaj marzenia, bo nic do stracenia już nie masz o nie!", a miła melodia zostanie w Waszej głowie na bardzo długo!

Jeremi & Artur, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka - Spełniaj marzenia

 

Rico Bernasconi - Keep Playing (Filatov & Karas Edit)

Autorem drugiej premiery w G20 jest Rico Bernasconi! To 46-letni didżej, który stworzył kilkanaście oficjalnych remiksów m.in. hitu Saka Noela Loca People, czy Alexandry Stan Mr Saxobeat. Ma też na koncie kilkanaście swoich singli, a jeden z ostatnich pt. "Ebony Eyes" podbił listy przebojów w Europie. Idąc na fali tego sukcesu producent postanowił zaprosić do współpracy artystę, który wie, jak zrobić wielki hit. Chodzi oczywiście o Flo Ridę! Do kawałka "Keep Playing" dochodzi remiks Filatov & Karas i tak powstaje kawałek idealny na imprezę! Czy również do Gorącej 20? Oceniajcie na ESKA.pl!

Rico Bernasconi & Lotus feat. Flo Rida - Keep Playing (Filatov & Karas Edit)

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze