Gorąca 20 Premiera: James Bay - Hold Back The River. Drugi Ed Sheeran? [VIDEO]

2015-02-12 16:40
James Bay - Hold Back The River
Autor: fot. okładka singla James Bay - Hold Back The River

James Bay - Hold Back The River to nowość w Gorącej 20 w czwartek 12.02.2015. Posłuchaj piosenki brytyjskiego wokalisty premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i zobacz teledysk do Hold Back The River już teraz - na ESKA.pl

James Bay - Hold Back The River to nowość w Gorącej 20 w czwartek 12.02.2015. Posłuchaj piosenki brytyjskiego wokalisty premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i zobacz teledysk do Hold Back The River już teraz - na ESKA.pl.

>>> Filmowe Walentynki - za darmo, online na eskaGO

James Bay to pochodzący z Wielkiej Brytanii wokalista, autor piosenek i gitarzysta. Twórczość tego młodego artysty to mieszanka takich gatunków muzycznych jak indie pop, soul i rock alternatywny.Chłopak od 2013 roku wydał już trzy EP-ki. Tytułowy singiel z Hold Back The River osiągnął w Australii status platyny. Czy tak samo dobrze piosenka poradzi sobie w Europie i osiągnie szczyty list przebojów? Wszystko zależy od słuchaczy. Póki co teledysk do Hold Back The River ma ponad 5,5 miliona wyświetleń w serwisie vevo.

Na utwory w Gorącej 20 możecie oddawać swoje głosy klikając tutaj >>> ESKA.pl/goraca20. Jeśli nie ma tam Waszego ulubionego przeboju, możecie go zgłosić do propozycji.

Podoba się Wam kawałek Jamesa?

James Bay - Hold Back The River

RC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze