Okładka Don't Be So Shy w remixie Filatov & Karas

i

Autor: fot. okładka remixu/soundcloud/dmitry-filatov Gorąca 20 Premiera: Imany - Don't Be So Shy (Filatov & Karas Remix)

Gorąca 20 Premiera: Imany - Don't Be So Shy (Filatov & Karas Remix)

2015-10-28 14:17

Imany - Don't Be So Shy (Filatov & Karas Remix) w Gorącej 20 Radia ESKA po raz pierwszy wybrzmi dziś, 28.10.2015 roku. To premiera w środowym notowaniu Listy Przebojów Eski. Utwór pojawi się w niezwykle tanecznej wersji, która zapewne bardzo szybko zdobędzie Wasze uznanie. Gorąca 20 startuje jak zwykle od godziny 18:00! 

Gorącej 20 Radia ESKA codziennie w propozycjach pojawia się nowa piosenka. Dziś, 28 października 2015 roku premiera nowego utworu od Imany. Kawałek Don't Be So Shy w remixie Filatov & Karas. Ta wersja z pewnością trafi w Wasz gust, czego dowodem mamy nadzieje będą Wasze głosy. Imany do tej pory ma na koncie dwa studyjne albumy i jeden hitowy singiel "You Will Never Know", który pokrył się podwójną platyną. 

Imany w Gorącej 20

Artystka już w 2013 roku pojawiała się w Gorącej 20 Radia ESKA. Wówczas na liście hitów Eski święciła tryumfy za sprawą przeboju "You Will Never Know". Tym właśnie hitem pokonała takich artystów, jak Avicii, Tiesto, David Guetta, czy Girls Aloud!

G20 Imany na miejscu 1.

i

Autor: fot. eska.pl/goraca20 Gorąca 20 Premiera: Imany - Don't Be So Shy (Filatov & Karas Remix)

Czy z nową piosenką  powtórzy sukces? Tuż przed premierą poznajcie więcej informacji o Imany!

Kim jest Imany?

Imany, a tak naprawdę Nadia Mladjao miała zostać profesjonalną modelką, ale została piosenkarką. W młodości trenowała lekkoatletykę skacząc wzwyż. W 2011 roku wydała debiutancki album The Shape of a Broken Heart, który w Polsce pokrył się potrójną platyną. Artystka wielokrotnie koncertowała w naszym kraju. 26 maja 2014 roku wydała swój drugi studyjny album "Sous les jupes des filles", z którego pochodzi piosenka "Don't Be So Shy". Kilka tygodni temu pojawił się oficjalny remix tego potencjalnego hitu. Jednym z jego twórców jest Rosjanin - Dmitry Filatov. 

 

Wersja "Don't Be So Shy (Filatov & Karas Remix)" - Imany, trafi do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA, już dziś, 28 października 2015 roku. Notowanie tradycyjnie wystartuje o godzinie 18:00, a w zamian Wasze głosy w tym tygodniu mamy płyty "Stories" od Avicii i "We The Generation" od Rudimental.

>>>Zagłosuj już teraz na swoje ulubione hity w Gorącej 20 Radia ESKA.

A tuż przed premierą zobacz wersje tekstową teledysku do Don't Be So Shy (Filatov & Karas Remix):

 

RW