Grace You Don't Own Me

i

Autor: fot. YouTube/OfficialGraceVEVO Gorąca 20 Premiera: Grace feat. G-Eazy - You Don't Own Me. Sprawdźcie, kim jest Grace!

Gorąca 20 Premiera: Grace feat. G-Eazy - You Don't Own Me. Sprawdźcie, kim jest Grace!

2016-01-06 14:58

Grace feat. G-Eazy - You Don't Own Me: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowa piosenka - nowej piosenkarki na rynku muzycznym, pojawi się po raz pierwszy w propozycjach w środę, 6 stycznia 2016 roku. Gościnnie w nagraniu usłyszeć możemy amerykańskiego hip-hopowca, który zasłynął pod pseudonimem G-Eazy. Lista przebojów Eski, w której oprócz premiery usłyszycie najpopularniejsze hity w Polsce - startuje tradycyjnie o godzinie 18:00! Do wygrania płyty Natalii Nykiel i Maroon 5.

Lista najpopularniejszych hitów w Polsce, czyli Gorąca 20 Radia ESKA startuje codziennie - od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. W każdym notowaniu w propozycjach pojawia się nowa piosenka. Środa, 6 stycznia, to dzień, w którym w premierowo w Gorącej 20 Eski usłyszycie: Grace feat. G-Eazy - You Don't Own Me. Zanim premiera w G20 pojawi się na antenie, odpowiadamy na pytanie: "kim jest Grace?". Zapewniamy, że warto ją poznać. Opłaca się także wspierać hity na liście przebojów Eski, bo w tym tygodniu macie szanse wygrać płyty Natalii Nykiel i Maroon 5!

Kim jest Grace?

Tej artystce trzeba przyjrzeć się bliżej! Grace, a tak naprawdę Grace Sewell - 19-letnia Australijka, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2015 roku. Śmiało można o niej powiedzieć, że to jedna z najlepiej obiecujących wokalistek młodego pokolenia. Grace Sewell, to siostra Conrada Sewella, który użyczył swojego wokalu w hicie "Firestone" Kygo! To pierwsze rodzeństwo, które oddzielnie zdobyło szczyt australijskiej listy przebojów! Ciekawe, czy tak będzie również w przypadku Gorącej 20 Radia ESKA.

Grace ma na koncie mini-album pt. Memo. Tylko w Australii - pokrył się on podwójną platyną! Z tego wydawnictwa poznacie singiel "You Don't Own Me". Wiadomo już, że nastoletnia gwiazda pracuje nad debiutanckim, pełno wymiarowym albumem, który swoją premierę ma mieć wiosną 2016. 

Premiera w G20: You Don't Own Me 

Singiel promujący EPkę "Memo", to nic innego, jak nowa wersja hitu z 1963 roku! Grace, odświeżyła przebój oryginalnie należący do Lesley Gore! Jak jej to wyszło? Ocenicie słuchając środowego notowania Gorącej 20 w Radiu ESKA, które startuje punktualnie o godzinie 18:00. Swoje opinie zostawiacie głosując w ramach listy hitów w Esce >> TUTAJ.

Teledysk: Grace feat. G-Eazy - You Don't Own Me - prezentujemy już teraz:

RW