Gorąca 20 Premiera: Gavin DeGraw - She Sets The City On Fire

2016-08-04 12:48
Gorąca 20 Premiera: Gavin DeGraw - She Sets The City On Fire
Autor: fot. SonyMusic Gavin DeGraw - She Sets The City On Fire

Gavin DeGraw - She Sets The City On Fire: Premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowa piosenka amerykańskiego wokalisty wybrzmi po raz pierwszy z Waszych głośników już 4 sierpnia po godzinie 18:00! Teledysk z tekstem do zobaczenia od teraz na ESKA.pl!

Gavin DeGraw - She Sets The City On Fire: to nowa, pozytywnie nastrajająca propozycja Radia ESKA! Premiera w Gorącej 20 do usłyszenia w czwartek, 4.08.2016 po godzinie 18:00. Amerykański wokalista promuje i zapowiada nią swój szósty studyjny album, który ukaże się na początku września. Czy kawałek osiągnie sukces i dołączy do ścisłego zestawienia listy przebojów Eski? Jak zwykle wszystko zależy od Waszych głosów! W zamian za głosowanie na hity w G20 dostajecie płyty Kygo pt. Cloud Nine. Na kolejne zestawienie zaprasza Michał Celeda!

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Gavin DeGraw - kim jest autor premiery G20?

Gavin DeGraw autor tekstów i piosenkarz, który aktywny muzycznie jest od 2002 roku. Od tego czasu był nominowany do nagrody Billboard Music Awards oraz Grammy Awards! W swojej karierze wydał pięć studyjnych albumów i aktualnie zakończył pracę nad swoim kolejnym krążkiem. Ukaże się on 9 września w nakładzie RCA Records, a jej tytuł to Something Worth Saving. Płytę promuje piosenka pt. "She Sets The City On Fire". Amerykanin pod koniec sierpnia wyruszy w specjalną trasę koncertową po Ameryce Północnej.

Premiera w G20 - She Sets The City On Fire

Gavin DeGraw - She Sets The City On Fire: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Za tekst piosenki odpowiada DeGraw we współpracy z Greggiem Wattenbergiem, Jasonem Saenzem oraz Toddem Clarkiem. Pierwszy przedsmak szóstej płyty amerykańskiego artysty usłyszycie zaraz po godzinie 18:00. Już teraz prezentujemy wideo z tekstem. Nauczycie się refrenu przed emisją kawałka na antenie!

 

Najnowsze