Gorąca 20 Premiera: DJ Snake feat. Justin Bieber - Let Me Love You. Lepsze niż Cold Water?

2016-08-02 19:27
Gorąca 20 Premiera: DJ Snake feat. Justin Bieber - Let Me Love You. Lepsze niż Cold Water?
Autor: fot. okładka płyty DJ Snake feat. Justin Bieber - Let Me Love You

DJ Snake feat. Justin Bieber - Let Me Love You: 2 sierpnia 2016 to premiera w Gorącej 20! Radiowy debiut nagrania tuż po godzinie 18:00! Kawałek popularnością przebije Cold Water? Oceniajcie i zdecydujcie już teraz na ESKA.pl

DJ Snake feat. Justin Bieber - Let Me Love You: 2.08.2016 to nowa propozycja w Gorącej 20 Radia ESKA! Dobrze znani autorzy wtorkowej premiery w G20 połączyli siły i stworzyli wyjątkowo brzmiący kawałek. Usłyszycie go na antenie zaraz po godzinie 18:00! Czy będzie większym hitem niż Cold Water? Dowiemy się już wkrótce! Wybierając swoje ulubione kawałki macie szansę wygrać płyty Kygo pt. Cloud Nine - odpowiednie w sam raz na wakacyjny chillout. Na Gorącą 20 w Esce zaprasza Michał Celeda!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

DJ Snake - kim jest autor premiery w G20?

DJ Snake - a tak naprawdę William Sami Etienne Grigahcine, francuski producent, kompozytor, którego znacie z wielu hitów. Aktywny muzycznie od 2009 roku zasłynął z przeboju "Turn Down For What", ale większy rozgłos dała mu współpraca z grupą Major Lazer przy "Lean On". Był dwukrotnie nominowany do Grammy Awards (jako producent albumu Born This Way - Lady Gagi oraz za najlepszy teledysk - Turn Down For What). Jest również laureatem dwóch nagród Billboard Music Awards. Teraz szykuje się do wydania debiutanckiego albumu.

Justin Bieber Let Me Love You: Premiera w G20

Let Me Love You to piosenka, która znajdzie się na debiutanckiej płycie DJ-a Snake'a. Krążek pt. Encore do sprzedaży trafi od 5 sierpnia. Wcześniej wydawnictwo zapowiadały single: Middle (znanym z Global Listy Radia ESKA) oraz Talk. Gdy tylko pojawiła się informacja o tym, że Justin Bieber zaśpiewa smutny utwór o miłości - fani odliczali dni do momentu jego premiery. W sieci pojawiło się mnóstwo przecieków, nieprawdziwych wersji, ale oficjalną wersję nagrania usłyszycie na antenie Radia ESKA!

DJ Snake feat. Justin Bieber - Let Me Love You - premiera w Gorącej 20 do usłyszenia zaraz po godzinie 18:00! Czy jest to lepsza propozycja niż Major Lazer feat. Justin Bieber - Cold Water? Dajcie znać głosując oraz pisząc w komentarzach pod artykułem! 

 

RW

Najnowsze