Gorąca 20 Premiera: Dizzee Rascal - Love This Town. Słuchajcie już po godz. 18 w Radiu ESKA! Będzie hit? [VIDEO]

2013-11-16 11:20

Dizzee Rascal - Love This Town już dzisiaj w Gorącej 20 Radia ESKA! Brytyjski raper serwuje nowy hit. Głosujcie na ten kawałek, jeśli chcecie, aby znalazł się na największej liście przebojów Radia ESKA.

Gorąca 20 Premiera: Dizzee Rascal - Love This Town to sobotnia propozycja do najlepszej listy hitów Radia ESKA. Angielski raper i producent połączył siły z Teddy Sky, czego efektem jest kawałek Love This Town. Dzisiaj, po godz. 18 będziecie mieli okazję usłyszeć tę piosenkę w audycji Poutecka, a już teraz możecie posłuchać najświeższej premiery Gorącej 20 na ESKA.pl!

>>> Gorąca 20 - słuchaj i głosuj na najlepsze hity!

Love This Town nie jest typowym, hip-hopowym kawałkiem. Dizzee Rascal przy współpracy z Teddy Sky stworzył rytmiczną piosenkę, która ma szansę stać się hiciorem wszystkich imprez. A Wam jak się podoba najnowszy kawałek Dizzee Rascal - Love This Town? Słuchajcie Gorącej 20 już o godz. 18 i głosujcie na swoje ulubione hity!

Zobaczcie także video do Love This Town Dizzee Rascal:

Dizzee Rascal - Love This TownJM

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze