Gorąca 20 Premiera: Deorro ft. Adrian Delgado & DyCy - Perdóname. Dawka imprezowych bitów na Szczepana! [AUDIO]

2014-12-26 11:00
Deorro
Autor: fot. Instagram Deorro Deorro

Nowości muzyczne 2014 w Gorącej 20 Radia ESKA w imprezowego Szczepana to Perdóname od meksykańskiego DJ-a Deorro i gości wypełnione klubowymi bitami. Posłuchajcie premiery G20 z 26 grudnia 2014 roku na ESKA.pl - piosenki po hiszpańsku zawsze rozkrecają balangi i tym razem nie będzie inaczej!

Gorąca 20 Radia ESKA nowości muzycznych 2014 pełna jest nawet pod koniec roku a na dowód mamy dla Was premierę Perdóname od Deorro ft. Adrian Delgado & DyCy. Piosenka po hiszpańsku od meksykańskiego DJ-a w wyjątkowo imprezowym klimacie na naszej antenie rozbrzmi 26 grudnia i z pewnością rozkręci niejedną balangę z okazji Szczepana. Odpalajcie więc audio Perdóname od Deorro na rozgrzewkę lub w trakcie zabawy - ta z taką muzyczną propozycją będzie na 100% udana.

Wprawdzie Deorro w maju 2014 roku na swoim Twitterze zapowiedział, że robi sobie krótką przerwę od muzyki chcąc skupić się na rozwoju własnej wytwórni PandaFunk, to Perdóname jest dowodem na to, że nie wypadł z prawy.

Gorąca 20 Radia ESKA od poniedziałku do soboty od 18.00. Na Perdóname od Deorro ft. Adrian Delgado & DyCy i inne kawałki z notowania możecie głosować klikając w link poniżej.

GŁOSUJ NA HITY W GORĄCEJ 20 RADIA ESKA JUŻ TERAZ!

> posłuchaj Deorro ft. Adrian Delgado & DyCy - Perdóname

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze