Gorąca 20 Premiera: Carly Rae Jepsen - Your Type

2016-01-08 14:48
Carly Rae Jepsen
Autor: fot. YouTube/CarlyRaeJepsenVEVO Gorąca 20 Premiera: Carly Rae Jepsen - Your Type

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej najnowsze piosenki. W piątek, 8 stycznia 2016, w ramach premiery w G20 ułyszycie Carly Rae Jepsen - Your Type! Kawałek promuje album Emotion, za który odpowiadają najlepsi producenci świata. Nowa piosenka Carly Rae Jepsen wybrzmi w propozycjach do listy hitów Eski - zaraz po godzinie 18:00. Czy ma szanse dołączyć do grona najpopularniejszych utworów w Polsce? Zdecydujecie o tym oddając swoje głosy w Gorącej 20. W tym tygodniu do wygrania płyty Natalii Nykiel i Maroon 5.

W Gorącej 20 Radia ESKA w piątek, 8 stycznia w propozycjach pojawi się kolejna nowa piosenka! Carly Rae Jepsen - Your Type, to dzisiejsza premiera w G20. Jest to trzeci singiel z albumu Emotions, który cieszy sporym uznaniem. Wszystko dlatego, że za jego produkcje odpowiadają takie osobistości jak Startgate, Shellback, Mattman & Robin, czy między innymi Greg Kurstin. Lista przebojów Eski ze świeżą propozycją startuje tradycyjnie o godzinie 18:00. W tym tygodniu głosując na najpopularniejsze hity w Polsce - macie szanse wygrać płyty Natali Nykiel i Maroon 5.

Carly Rae Jepsen w G20

Kanadyjska gwiazda muzyki pop, pierwszy raz w Gorącej 20 Radia ESKA pojawiła się w kwietniu, 2012 roku. Stało się tak za sprawą hitu "Call Me Maybe", który kilkukrotnie zdobywał szczyt Eskowej listy hitów. Carly Rae Jepsen, zdobyła także popularność w Polsce dzięki hitom "The Kiss", "Tonight I'm Getting Over You", "Good Time" z Owl City, czy ostatnio "I Really Like You", gdzie w teledysku u jej boku pojawił się Tom Hanks. 

Your Type: Premiera w G20

Carly Rae Jepsen kontynuuje promocje swojego trzeciego studyjnego albumu pt. Emotion. Z tego albumu pochodzi singiel Run Away with Me, czy m.in. wielki przebój I Really Like You. Z kolei Your Type jest trzecim utworem, który promuje to wydawnictwo. Przy pisaniu tekstu Carly Rae Jepsen skorzystała z pomocy Rami'ego Yacouba. Z kolei za produkcje dzieła odpowiada Carl Frank. 

Carly Rae Jepsen - Your Type: usłyszycie premierowo w G20, w piątek, 8 stycznia 2016. Jeśli podoba się Wam ten numer i chcielibyście słyszeć go częściej, to nie zapomnijcie zagłosować w ramach: Gorącej 20 Radia ESKA. Ostatni raz w tym tygodniu Wasze głosy nagradzane są płytami Natalii Nykiel i Maroon 5!

RW 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze