Gorąca 20 Premiera: Bednarek - List || Anne-Marie - Alarm

2016-06-06 12:59
Gorąca 20 Premiera: Bednarek - List || Anne-Marie - Alarm
Autor: fot. okładka singla Anne-Marie - Alarm okładka singla

Bednarek - List oraz Anne-Marie - Alarm: 6.06.2016 to premiery w Gorącej 20! Dwie nowe piosenki w propozycjach do listy przebojów Eski usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Czy to będą Wasze ulubione hity? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Bednarek - List: to premiera w Gorącej 20 w poniedziałek, 6 czerwca 2016 roku. Nowa piosenka Kamila Bednarka i jego zespołu wybrzmi na antenie Radia ESKA już dziś po godzinie 18:00. Artysta te sentymentalne nagranie zadedykował swoim rodzicom. W pierwszym notowaniu w tym tygodniu w propozycjach do listy przebojów Eski usłyszycie również: Anne-Marie - Alarm. Czy ten wakacyjnie brzmiący utwór zostanie wielkim hitem? Wszystko zależy jak zwykle od Was i Waszych głosów. Puoteck ma dla Was najnowsze płyty najlepszych artystów.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Bednarek - List: premiera w G20

Piosenka List, to pierwsza z dwóch premier w poniedziałek, 6.06.2016. Kawałek napisał tata artysty specjalnie dla mamy, kiedy byli bardzo młodzi. Jest to czwarty singiel promujący album pt. Oddycham. Wcześniej to wydawnictwo promował utwór: Euforia, Chwile jak te oraz Sailling. Czy w G20 powtórzy sukces tych hitów? O tym zdecydują Wasze głosy! Już teraz przed radiową emisją zobaczcie teledysk do List:

 

Anne-Marie - Alarm: druga premiera w G20

Anne-Marie - Alarm: druga nowość do listy przebojów Eski. Kawałek trafi do propozycji zaraz po godzinie 18:00! Brytyjska piosenkarka i wschodząca gwiazda pokazuje zupełnie inne spojrzenie na muzykę z gatunku pop. Artystka potwierdziła już, że jest to zapowiedź jej długogrającego albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku.

RW 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze