Screeny z teledysku Get High

i

Autor: fot. YouTube/Synesthesia TV Gorąca 20 Premiera: Alle Farben feat. Lowell - Get High. Kim są autorzy premiery w G20?

Gorąca 20 Premiera: Alle Farben feat. Lowell - Get High. Kim są autorzy premiery w G20?

2015-11-06 16:54

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej premiera! W piątek, 6 listopada 2015 roku, po raz pierwszy w propozycjach usłyszymy piosenkę Get High. Utwór należy do Alle Farben & Lowell. Nie przegapcie tego wydarzenia i słuchajcie Listy Przebojów Eski już dziś od godziny 18:00!

Alle Farben feat. Lowell - Get High, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Usłyszymy ją w piątkowym zestawieniu 20. najpopularniejszych hitów w Polsce. Alle Farben, czyli Franz Zimmer ma na swoim koncie jeden pełno grający album. Płyta Synesthesia - I Think in Colours, zawiera największy jak do tej pory solowy utwór w producenta: "She Moves (Far Away)". Jednak już niebawem może się to zmienić! Teledysk do Get High zobaczycie poniżej, a piosenkę Alle Farben & Lowell usłyszycie po godzinie 18:00 w Gorącej 20!

Kim jest Alle Farben?

Twórca piosenki, którą usłyszycie dziś premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA pochodzi z Niemiec i ma na koncie blisko 20 oficjalnych remiksów. Franz Zimmer, bo tak naprawdę nazywa się Alle Farben, urodził się w Berlinie i mieszka tam to dziś. Niegdyś chciał studiować sztukę, ale nie został przyjęty na uniwersytet. Zanim rozpoczął karierę DJa był cukiernikiem w jednej z kawiarni w centrum Berlina. Poważną działalność na scenie muzycznej rozpocząl w 2010 roku. Zaczął grać w berlińskich klubach nocnych i barach. Artysta początkowo tworzył pod pseudonimem "Hundert Farben" (przyp. red. Sto kolorów), który później zmienił się na "Alle Farben" (przyp. red. Wszystkie kolory). Producent koncertuje w najlepszych klubach na świecie. Dziś wystąpi w stolicy Turcji, 7 listopada w Dublinie, a 12 listopada w Oslo.

Największym przebojem Alle Farben jest utwór "She Moves (Far Away)", który podbijał Listę Hitów Eski. Warto również wspomnieć o tym, że to Alle Farben stoi za produkcją jednego z hitów 2015 roku. Chodzi oczywiście o "Supergirl" Anny Naklab.

 

Kim jest Lowell

Kanadyjska piosenkarka podpisała niedawno kontrakt z wytwórnią. W związku z tym piosenkarka  pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który ukaże się w 2016 roku. Artystka ma już na koncie swój pierwszy singiel. Kawałek "Ride", stworzyła razem ze szwedzkim duetem Icona Pop.

Get High Premiera w Gorącej 20

Utwór Get High, to nowa droga tworzenia w karierze 30-letniego DJa. Jeszcze wcześniej Alle Farben, nie nagrywał takich utworów jak ten. Czy ta przyjemna piosenka z gatunku Indietronic ma szanse podbić Gorącą 20 Radia ESKA? Wszystko zależy od Waszych głosów! Już teraz obejrzyj teledysk do nowej propozycji w liście hitów Eski! 

Premiera Alle Farben feat. Lowell - Get High, w piątek - 6.11.2015 po godzinie 18:00! 

 

Zagłosuj na Gorącą 20 i daj sobie szanse na bilety na warszawski koncert Rudimental, ich płyty "We The Generation", a także składanki "Hity na czasie: Jesień 2015".

RW