Gorąca 20 Premiera: Alle Farben feat. Lowell - Get High. Kim są autorzy premiery w G20?

2015-11-06 16:54
Screeny z teledysku Get High
Autor: fot. YouTube/Synesthesia TV Gorąca 20 Premiera: Alle Farben feat. Lowell - Get High. Kim są autorzy premiery w G20?

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej premiera! W piątek, 6 listopada 2015 roku, po raz pierwszy w propozycjach usłyszymy piosenkę Get High. Utwór należy do Alle Farben & Lowell. Nie przegapcie tego wydarzenia i słuchajcie Listy Przebojów Eski już dziś od godziny 18:00!

Alle Farben feat. Lowell - Get High, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Usłyszymy ją w piątkowym zestawieniu 20. najpopularniejszych hitów w Polsce. Alle Farben, czyli Franz Zimmer ma na swoim koncie jeden pełno grający album. Płyta Synesthesia - I Think in Colours, zawiera największy jak do tej pory solowy utwór w producenta: "She Moves (Far Away)". Jednak już niebawem może się to zmienić! Teledysk do Get High zobaczycie poniżej, a piosenkę Alle Farben & Lowell usłyszycie po godzinie 18:00 w Gorącej 20!

Kim jest Alle Farben?

Twórca piosenki, którą usłyszycie dziś premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA pochodzi z Niemiec i ma na koncie blisko 20 oficjalnych remiksów. Franz Zimmer, bo tak naprawdę nazywa się Alle Farben, urodził się w Berlinie i mieszka tam to dziś. Niegdyś chciał studiować sztukę, ale nie został przyjęty na uniwersytet. Zanim rozpoczął karierę DJa był cukiernikiem w jednej z kawiarni w centrum Berlina. Poważną działalność na scenie muzycznej rozpocząl w 2010 roku. Zaczął grać w berlińskich klubach nocnych i barach. Artysta początkowo tworzył pod pseudonimem "Hundert Farben" (przyp. red. Sto kolorów), który później zmienił się na "Alle Farben" (przyp. red. Wszystkie kolory). Producent koncertuje w najlepszych klubach na świecie. Dziś wystąpi w stolicy Turcji, 7 listopada w Dublinie, a 12 listopada w Oslo.

Największym przebojem Alle Farben jest utwór "She Moves (Far Away)", który podbijał Listę Hitów Eski. Warto również wspomnieć o tym, że to Alle Farben stoi za produkcją jednego z hitów 2015 roku. Chodzi oczywiście o "Supergirl" Anny Naklab.

 

Kim jest Lowell

Kanadyjska piosenkarka podpisała niedawno kontrakt z wytwórnią. W związku z tym piosenkarka  pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który ukaże się w 2016 roku. Artystka ma już na koncie swój pierwszy singiel. Kawałek "Ride", stworzyła razem ze szwedzkim duetem Icona Pop.

Get High Premiera w Gorącej 20

Utwór Get High, to nowa droga tworzenia w karierze 30-letniego DJa. Jeszcze wcześniej Alle Farben, nie nagrywał takich utworów jak ten. Czy ta przyjemna piosenka z gatunku Indietronic ma szanse podbić Gorącą 20 Radia ESKA? Wszystko zależy od Waszych głosów! Już teraz obejrzyj teledysk do nowej propozycji w liście hitów Eski! 

Premiera Alle Farben feat. Lowell - Get High, w piątek - 6.11.2015 po godzinie 18:00! 

 

Zagłosuj na Gorącą 20 i daj sobie szanse na bilety na warszawski koncert Rudimental, ich płyty "We The Generation", a także składanki "Hity na czasie: Jesień 2015".

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze