Google - ciemny motyw jak go włączyć w wyszukiwarce?

2021-09-24 12:52
Google
Autor: pixabay.com

Już dostępny jest długo wyczekiwany ciemny motyw w Gooogle! Wielu użytkowników nie mogło doczekać się możliwości zmiany koloru w wyszukiwarce. Jak włączyć dark mode i wygodnie szukać informacji po zmierzchu? Sprawdźcie już teraz!

Google - tryb nocny już działa! Ostatnio w popularnej wyszukiwarce zaczął pojawiać się komunikat o możliwości wybrania ciemnych kolorów tła. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy korzystali z niej po zmroku i raził ich w oczy biały interfejs. Z pewnością nie każdy zaskoczony jest jednak informacją o nowym motywie. Google prowadził testy nad użytecznością dark mode'u już kilka miesięcy temu i niektórzy użytkownicy zdążyli go poznać. Teraz opcja dostępna jest dla wszystkich. Chcecie się dowiedzieć jak włączyć tryb nocny? Oto wskazówki!

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Jak włączyć ciemny motyw w Google?

Aby zmienić kolory, należy przejść do strony wyszukiwarki. Kliknąć Ustawienia wyszukiwania w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie znaleźć sekcję Wygląd, wybrać Ciemny motyw i gotowe.

Sonda
Który motyw w Google wolisz?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze