'Goła baba' w stodole była hitem polskiego Mam Talent. Jurorzy nie mogli wyjść z szoku!

i

Autor: Screen z YT: Zaśpiewał piosenkę o gołej babie w stodole... [Mam Talent!]/TVN Talent Show

'Goła baba' w stodole była hitem polskiego Mam Talent. Jurorzy nie mogli wyjść z szoku!

2023-01-31 9:31

Mam Talent opiera się na niecodziennych, oryginalnych występach. Ten jednak zdecydowanie wyszedł poza schemat i złamał wszelkie bariery. 'Goła baba' była najprawdziwszym hitem programu, który zdumiał całą publiczność. Jurorzy nie mogli wyjść z szoku, TEN moment talent show zostanie z nimi na długi czas.

Mam Talent bez wątpienia jest jednym z ulubionych programów rozrywkowych wśród polskiego społeczeństwa. Powodem są niezwykłe, emocjonujące występy, które każdego potrafią poruszyć. Choć zwykle uczestnicy celują we wzruszenie, w przypadku 'gołej baby' w stodole wyglądało to nieco inaczej. Szok i rozbawienie rozprzestrzeniły się po sali niewiarygodnie szybko. Publiczność długo nie zapomni tego performansu - zresztą nie ma co się dziwić! To samo tyczy się Agnieszki Chylińskiej, która pod koniec sama wyśpiewywała ten niebywały przebój. Sami sprawdźcie, jak brzmi hit internetu. Czyż nie wpada w ucho?

Przerażająca Wiedźma w Mam Talent. To, co zrobiła, to mocne przegięcie!

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Mam Talent - 'Goła baba' w stodole

Zaskakujące występy w tym Mam Talent nie są niespodzianką - wręcz przeciwnie. Poniekąd na tym opiera się program. Jednym z uczestników, którzy dali niezapomnianie show był Szymon Prządo. W wieku 22 lat dał performans, jakiego wcześniej publiczność tej sceny nie widziała! Zaśpiewał utwór o... gołej babie w stodole. Jurorzy przez większość czasu nie mogli wyjść z szoku i rozbawienia. Po kolejnym refrenie Agnieszka Chylińska śpiewała razem z nim. Trzeba przyznać, że o czymś podobnym marzy naprawdę wiele osób! Utwór został utrzymany w formie humorystycznej, wyglądało to, jakby sam wokalista próbował powstrzymać śmiech. Zresztą nic dziwnego!

Tym występem zaszokował jurorów Mam Talent. Myśleli, że to żenujący żart!

Sonda
Oglądasz "Mam talent!"?

Szymon, szczerze mówiąc tak słuchałam tego, co Ty tam gadasz w ogóle i pomyślałam sobie 'Będzie coś tam śpiewał bez sensu'. I wiesz to było bez sensu, ale zrobiłeś to tak uroczo i poruszyłeś tematykę mi bliską, że żałuję, że nie jestem w Twoim wieku. Żałuję, że nie znam adresu tej stodoły - zażartowała Agnieszka Chylińska.

Szymon Prządo w Mam Talent

Szymon Prządo ku zaskoczeniu widowni usłyszał od jurorów trzy razy 'tak'. Dzięki temu dostał się on do kolejnego etapu programu rozrywkowego. Jego przygoda nie trwała jednak długo, nie został jednym z finalistów programu. W jego przypadku działanie na zasadzie humorystycznej zdecydowanie się opłaciło. Choć nie zaszedł daleko w Mam Talent, to stał się jednym z najbardziej zapamiętanych uczestników!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE