Global Lista: nowy DJ Fresh i jego Make U Bounce to nowość muzyczna 2014 w GL. Które miejsce? [VIDEO]

2014-07-13 19:30

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 13.07. reprezentuje nowy DJ Fresh z Make U Bounce. Nowy singiel DJ-a Fresha debiutuje na liście przebojów Radia ESKA i z tej okazji mamy dla Was teledysk do Make U Bounce. Zobacz, z którego miejsca nowy DJ Fesh startuje w GL i czy rzeczywiście porywa na parkiet jak zapowiada tytuł kawałka!

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście z 13.07. to nowy DJ Fresh i jego Make U Bounce odświeżone od TC w towarzystwie Little Nikki. Nowa piosenka DJ-a Fresha - a właściwie jego trzeci singiel z nadchodzącej w 2014 roku czwartej płyty - na liście przebojów Radia ESKA debiutuje na 36. miejscu. Naprawdę kocham ten numer i jeśli bansuje do bitów, to jestem szczęśliwy - powiedział DJ Fresh dla Wonderland Magazine.

Make U Bounce DJ-a Fresha promuje teledysk, w którym jesteśmy świadkami wielkiej domówki. Klip opowiada historię kobiety, która ma dość bycia poklepywaną po pośladkach przez napalonych imprezowiczów i nienaturalnie dużymi dłońmi likwiduje jednego po drugim.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Nowy DJ Fresh dopiero raczkuje na listach przebojów, ale Make U Bounce już może pochwalić się pierwszymi sukcesami na swoim koncie. Kawałek znalazł się m.in. na 3. miejscu listy UK Dance i powoli rośnie na poważnego kandydata na imprezowy przebój wakacji 2014.

Najnowsze