Global Lista Nowość: The Avener - Fade Out Lines [VIDEO]

2014-10-26 18:45
The Avener - Fade Out Lines
Autor: fot. okładka singla The Avener - Fade Out Lines

Fade Out Lines francuskiego DJa i producenta kryjącego się pod pseudonimem The Avener to jeden z debiutów na Global Liście w niedzielę 26.10.2014. Obejrzyj teledysk do tego utworu już teraz na ESKA.pl

The Avener - Fade Out Lines to jedna z nowości w Global Liście w notowaniu z niedzieli 26.10.2014. Ten utwór robi już niezłe zamieszanie na europejskich listach przebojów. Czy w Polsce także okaże się hitem?

The Avener znany także jako Tyares to Tristan Casara - 27.letni DJ i producent muzyczny z Francji. Artysta ma na swoim koncie już kilkanście singli, pierwszy z nich wydał jeszcze jako nastolatek w 2005 roku. Jego najnowszy singiel Fade Out Lines dotarł do wysokich miejsc list przebojów we Francji, Niemczech, Austrii i Szwajcarii a teraz debiutuje także na Global Liście Radia ESKA.

Jeśli utwór Fade Out Lines wydaje się Wam znajomy, to macie dobre przeczucie. Kawałek The Avener powstał na bazie piosenki pt. The Fade Out Line z repertuaru Phoebe Killdeer and The Short Straws.

Podoba się Wam ten klubowy numer?

The Avener - Fade Out Lines

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze