Global Lista Nowość: One Direction - Night Changes. 1D znów na szczycie? [VIDEO]

2015-01-11 18:13
One Direction - Night Changes
Autor: fot. okładka singla One Direction - Night Changes

One Direction - Night Changes to jedna z nowości w najświeższym notowaniu Global Listy w niedzielę 11 stycznia 2015 roku. Zobacz teledysk do hitu 1D już teraz na ESKA.pl

One Direction - Night Changes to jedna z nowości w najświeższym notowaniu Global Listy w niedzielę 11 stycznia 2015 roku. Zobacz teledysk do hitu 1D już teraz na ESKA.pl.

Night Changes to drugi singiel z czwartej płyty One Direction pt. Four. Jego autorami są członkowie bousbandu, czyli Niall Horan, Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne i Louis Tomlinson. W pracy nad utworem chłopakom pomogli Jamie Scott, Julian Bunetta i John Ryan.

W listopadzie 2014 roku na oficjalnym kanale vevo 1D opublikowany został teledysk do tego utworu. Klip został do tej pory wyświetlony ponad 47 milionów razy. Piosenka debiutuje 11.01.2015 na 39. miejscu Global Listy.

One Direction - Night Changes

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze