Imagine Dragons I Bet My Life

i

Autor: print screen YouTube Kadr z teledysku Imagine Dragons

Global Lista Nowość: Imagine Dragons I Bet My Life - teledysk jak film [VIDEO]

2015-03-01 18:30

Global Lista Nowość: w 161 notowaniu Global Listy Radia Eska usłyszeliśmy utwór I Bet My Life w wykonaniu Imagine Dragons. Szczegółowe informacje na temat I Bet My Life znajdziecie na ESKA.pl 

W 161 notowaniu Global Listy z 01.03.2015 na 35. miejsce wskoczyła nowość. Jest nią utwór I Bet My Life zespołu Imagine Dragons. Podoba się Wam ten kawałek? W takim razie mamy dla Was garść informacji na temat tej nowości muzycznej, którą mogliście usłyszeć na antenie Radia Eska. Zacznijmy od teledysku (do zobaczenia poniżej artykułu), który przypomina nam trochę trailer hollywoodzkiego filmu. Jedna z głównych postaci klipu jest nawet podobna do Leonarda DiCaprio z czasów młodości (mniej więcej okres, w którym powstał film Co Gryzie Gilberta Grape'a). Teledysk został nagrany w przepięknym otoczeniu przyrody nad rzeką Salt River niedaleko Roosevelt. Nie zabrakło w nim elementów surrealistycznych - gdy główny bohater dopływa do wodospadu, jego łódź zamiast roztrzaskać się o skały dryfuje dalej w powietrzu. Mimo swej metaforyczności I Bet My Life posiada bardzo realistyczne zakończenie. Jakie? Przekonajcie się sami ;) 

Klip świetnie współgra z indi-popową muzyką Imagine Dragons. Delikatne dźwięki i melodyjność I Bet My Life połączone z subtelnym wokalem sprawiają, że utwór wspaniale nadaje się na piosenkę na ukojenie nerwów - najlepiej do słuchania w samochodzie. O czym jest utwór I Bet My Life Imagine Dragons? Lider grupy Dan Reynolds zdradził w jednym z wywiadów, iż jest to piosenka opisująca jego relacje z rodzinami, które mimo ciężkich chwil są w stanie przetrwać wszystko. 

I Bet My Life to drugi singiel z drugiej płyty Imagine Dragons - Smoke + MIrrors, która ukazała się 27 października 2014 roku. 

>>>Celebrity Splash: Ola Ciupa płacze na planie. Zrezygnuje z serialu?

>>>Open'er 2015: Die Antwoord w line-upie. Ninja i Yo-Landi zagrają na festiwalu w Gdyni

Played: Wydział operacji specjalnych - hitowy serial sensacyjny do obejrzenia online na eskaGO: