Global Lista: Ella Henderson - Ghost to propozycja na hit. Kolejna wielka gwiazda z X Factor UK? [VIDEO]

2014-06-22 20:30

Kim jest Ella Henderson? Na to pytanie odpowiadamy, po tym jak w Global Liście Radia ESKA z 22.06.2014r. jako propozycje zagraliśmy dla Was Ghost Elli Henderson. Na ESKA.pl znajdziecie informacje o Elli Henderson i zobaczycie teledysk do Ghost prosto z YouTube. Mamy do czynienia z kolejną sensacją prosto z X Factor UK? Zobaczcie sami!

Elle Henderson i jej Ghost w Global Liście 22.06.2014r. goszczą jako propozycja na hit. Kawałek na Wyspach to niekwestionowany numer #1, więc są spore szanse, że namiesza także na naszej liście przebojów. Zanim obejrzycie teledysk do Ghost, warto znać odpowiedź na pytanie "kim jest Ella Henderson?".

18-letnia dziś wokalistka to kolejne odkrycie X Factor UK. Piosenkarka wzięła udział w 9. edycji show. Typowana na faworytkę zajęła jednak 6. miejsce. Nie przeszkodziło jej to w natychmiastowym podpisaniu kontraktu z wytwórnią Syco Music zarządzaną przez Simona Cowella.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Ghost to pierwszy singiel Elli Henderson z jej debiutanckiej płyty zatytułowanej Chapter One. Krążek ma zaliczyć premierę 22 września 2014 roku. Jak myślicie, czy o Ghost i samej Elli Henderson zrobi się głośno nie tylko w UK?