George Michael - pierwsza pośmiertna piosenka. Kiedy i gdzie premiera?

2019-08-20 14:08 MK
George Michael
Autor: MIGUEL MEDINA/AFP/EAST NEWS

George Michael jest jednym z tych artystów, którzy pozostawili po sobie ogromną spuściznę. Mimo tego, że od śmierci legendarnego piosenkarza miną w grudniu już trzy lata, wielu jego wielbicieli wciąż nie pogodziło się z tą stratą. Jak się okazuje, niebawem wszyscy będziemy mogli posłuchać niewydanego wcześniej utworu George'a Michaela. Na ESKA.pl zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat tego, kiedy i gdzie zadebiutuje premierowy kawałek. Sprawdźcie koniecznie.

George Michael - nowa piosenka wokalisty będzie miała swoją premierę jeszcze w tym roku! To nie pierwszy raz, kiedy wytwórnia muzyczna i bliscy zmarłego artysty decydują się na wypuszczenie jego utworów po śmierci. Na rynku dostępne są między innymi pośmiertne wydawnictwa Michaela Jacksona czy Amy Winehouse. Póki co, nie wiadomo czy do sprzedaży trafi cały album z premierowymi utworami brytyjskiego wokalisty, jednak pewne jest, iż fani będą mogli nacieszyć się niewydanym przez niego kawałkiem jeszcze w 2019 roku. Gdzie będzie można go posłuchać?

George Michael - nowa piosenka

Nowy utwór George'a Michaela ma być częścią oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu Last Christmas, który nawiązuje do tytułu najpopularniejszego singla w karierze WHAM!. Jak zdradził reżyser Paul Feirg, produkcja będzie inspirowana twórczością piosenkarza, a na jego fanów czeka niesamowita niespodzianka. Podczas ostatniej ze scen, zaprezentowana zostanie kompozycja, nad którą George Michael pracował przed śmiercią.

Według doniesień, trwa ona ponad 6 minut, a widzowie będa mogli odsłuchać jej w całości w kinie podczas napisów końcowych oraz na albumie z piosenkami z filmu. Last Christmas z Emillią Clark, Henrym Goldingiem i Emmą Thompson trafi do kin 5 grudnia, natomiast 26 grudnia obchodzić będziemy 3. rocznicę śmierci wykonawcy hitu Faith.

Elvis żyje! - twierdzą fani piosenkarza. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ... Jak było naprawdę?
Najnowsze