Agnieszka Chylińska robi przerwę w karierze. Dlaczego i kiedy wróci na scenę?

2019-08-20 11:47
Agnieszka Chylińska
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej zapracowanych wokalistek w naszym kraju. Gwiazda nie tylko sporo nagrywa oraz koncertuje, ale również pisze książki dla dzieci i występuje jako jurorka popularnego talent show. Swój czas musi dzielić na ten spędzony z rodziną i dziećmi oraz na estradzie. W najnowszym wywiadzie, artystka zapowiedziała, że planuje na pewien czas zniknąć z show-biznesu. Dlaczego i kiedy ponownie zobaczymy ją w mediach? Sprawdź na ESKA.pl.

Agnieszka Chylińska - przerwa w karierze zaskoczyła wszystkich fanów popularnej wokalistki. Wykonawczyni przeboju Mam zły dzień przyzwyczaiła wielbicieli do niezwykle szybkiego tempa swojej pracy. Warto zauważyć, że w ciągu ostatnich kilku lat, gwiazda wydała aż dwa krążki studyjne, zrealizowała kilka teledysków, koncertowała w największych miastach w Polsce w ramach swoich tras koncertowych, wystąpiła na wielkich festiwalach, napisała książkę dla dzieci oraz jurorowała w każdej z edycji show Mam talent. Wobec tego, gwiazda przyznała, że wkrótce planuje wybrać się na w pełni zasłużony urlop.

Agnieszka Chylińska - przerwa. Dlaczego?

W rozmowie z dwutygodnikiem Flesz, Agnieszka Chylińska zdradziła swoje plany na przyszłość. Popularna piosenkarka wyznała wprost, że najbliższe miesiące zamierza spędzić ze swoją rodziną - mężem Markiem oraz trójką dzieci. - Bardzo mocno angażuję się we wszystko, co robię. A że ostatnio intensywnie koncertowałam, teraz potrzebuję nabrać wiatru w żagle i odpocząć. (...) Chcę poświęcić ten czas przede wszystkim sobie i swojej rodzinie - potwierdziła.

Eska Hit Challenge - Szczygieł / Kumór

Kiedy Agnieszka Chylińska wróci na scenę?

Po przeczytaniu wypowiedzi artystki, wielu fanów zaczęło zastanawiać się, ile potrwa zapowiedziana przez nią przerwa. Mamy dobrą wiadomość. Otóż, urlop Agnieszki Chylińskiej potrwa najdłużej do jesieni. Wtedy to rozpoczyna się emisja kolejnego sezonu show Mam Talent, w którym gwiazda jest jurorką. Z pewnością nie zabraknie jej w odcinkach na żywo. Zimą wokalistka wyruszy również w wyjątkową trasę koncertową Warto było szaleć tak, podsumowującą jej 25 lat na scenie, w ramach której wykona swoje nieśmiertelne hity w największych arenach i halach w Polsce.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze