Geje z Polski w teledysku Roxette!

2016-11-08 15:37

Zespół Roxette udostępnił nowy teledysk. W klipie do piosenki Why Don't You Bring Me Flowers artyści wykorzystali nagranie fanów z Polski!

Geje z Polski wystąpili w teledysku Roxette! Pierwszy raz o Jakubie Kwiecińskim i Dawidzie Mycce zrobiło się głośno, kiedy nagrali własną wersję klipu Roxette do piosenki Some Other Summer. Po opublikowaniu wideo w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy na temat związku i orientacji seksualnej Jakuba i Dawida. W obronie mężczyzn stanął duet Roxette. Per Gessle i Marie Fredriksson pogratulowali Jakubowi i Dawidowi pomysłowości. Muzycy skrytykowali też falę negatywnych komentarzy, która spadła na mężczyzn w naszym kraju.

- Coś, co rodzi się z radości i miłości zasługuje tylko na entuzjastyczne przyjęcie. Mamy nadzieję, że macie w sobie wystarczająco dużo siły, aby przetrzymać to wszystko - napisała menedżerka zespołu Marie Dimberg. Dodatkowo na stronie zespołu pojawiło się nagranie, które przygotowali Polacy. - Wideo Dawida i Jakub jest warte przypomnienia. Pamiętajcie: miłość jest miłością jest miłością - podpisano film. Teraz szwedzki duet wykorzystał inny filmik Polaków i umieścił go w teledysku do piosenki zatytułowanej Why Don't You Bring Me Flowers. Utwór jest trzecim singlem promującym płytę Good Karma.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze