Gang Albanii Tiri riri

i

Autor: fot. YouTube/Step Records Gang Albanii: teledysk do piosenki. Tiri riri i znów jest zaskoczenie! [VIDEO 18+]

Gang Albanii: teledysk do piosenki. Tiri tiri i znów jest zaskoczenie! [VIDEO 18+]

2016-04-28 17:19

Gang Albanii: Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba prezentują teledysk do Tiri tiri. Nieco prześmiewcza piosenka z płyty Ciężki Gnój już niebawem podbije internet! Czy tak będzie? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Gang Albanii: Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba stworzyli teledysk do piosenki Tiri tiri! Jest to kolejny utwór i kolejny klip, który promuje album Ciężki Gnój! Wcześniej wydawnictwo promowane było przez kawałki: Kocham cię robaczku, Riki tiki, Lecimy na koncert, Albańskie kakao czy m.in. After Party. W opublikowanym 28 kwietnia 2016 roku obrazie widzimy, jak zespół bawi się z publicznością podczas występów na żywo. Ponownie Popek prezentuje się jako Król Albanii. Koncertowe wideo prezentujemy na ESKA.pl. Warto dodać, że Gang Albanii da koncert w Polsce 2016! Na mapie koncertowej znalazły się takie miasta jak: Kraków, Sopot, Wrocław czy Warszawa. Zresztą nowy teledysk, to dobra zapowiedź tych występów! 

>>> Sobota to polski 2Pac? Znamy swoją wartość, wiemy jak rapujemy! Wywiad dla ESKA.pl!

Tiri tiri - Gang Albanii 

Gang Albanii promuje piosenki z płyty Ciężki Gnój. Płyta w sprzedaży pojawiła się 28 kwietnia 2016, czyli dzień przed planowanym wydaniem. Czy kolejny utwór z tego krążka, to kolejny hit internetu? Podejrzewamy, że tak aczkolwiek na to oficjalnie będziemy musieli poczekać. Ponownie Borixon popisał się chwytliwą i szybko wpadającą zwrotką. Melodia nagrania również nie powinna zawieść wielkich fanów. 

[VIDEO 18+]

 

Gang Albanii płyta Ciężki Gnój

Ciężki Gnój to drugi studyjny album Gangu Albanii. Poprzednie wydawnictwo pt. "Królowie życia" pokryła się potrójną platyną! Czy krążek, który w sprzedaży pojawił się 28 kwietnia 2016 powtórzy ten sukces? O tym dowiemy się już wkrótce. Krążek w nakładzie Step Records nabyć można na stronie preorder.pl.

>>> Popek będzie aktorem? Zobacz 6 dowodów na to, jest mu pisana kariera filmowa

RW