Gaja Hornby - nowa piosenka od Margaret. O czym opowiada?

2019-04-23 11:36 A.D.
Margaret
Autor: wbf

Gaja Hornby to tytuł najnowszego singla Margaret oraz jej nadchodzącej płyty! Już w maju podczas wyjątkowego koncertu promującego album, poznamy wszystkie utwory, jakie się na nim znalazły. Wokalistka podczas rozmowy z ESKA.pl podkreśliła, że będzie to bardzo osobista płyta. Taki jest i tekst piosenki Gaja Hornby! O czym opowiada? Dowiedzcie się na ESKA.pl

Margaret to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Rozgłośnie radiowe wciąż promują jej singiel Tempo, który stworzony został na potrzeby szwedzkich eliminacji do Eurowizji 2019. 22 kwietnia, z okazji imienin Gai, poznaliśmy pierwszą piosenkę z najnowszego albumu artystki. Utwór nosi tytuł Gaja Hornby. O czym opowiada? 

Zobacz też: Lay Low po Polsku - jak hit Roxie brzmi w nowej wersji?

Gaja Hornby - czemu piosenka nosi taki tytuł? 

Gaja Hornby to alter-ego Margaret, którym wokalistka posługuje się od lat. Dziewczyna używa pseudonimu, gdy potrzebuje wezwać taksówkę, lub zameldować się w hotelu, a nie chce zdradzać swojego nazwiska. Gaja jest dla niej również szczególnie ważna jako Matka Ziemia.

Gaja Hornby - o czym jest utwór? 

Nowa piosenka opowiada o Margaret - tym jaka jest, o czym marzy i jak się rozwinęła przez ostatnie lata. Wokalistka podzieliła się z fanami przeżyciami i trudnościami, jakie napotyka codziennie na swojej drodze.

Najnowsze