Gabrysia Jeleń - walczyła z AniKą Dąbrowską, teraz wydała przełomowy utwór!

2020-07-13 13:56 Rafał Wróblewski
Gabrysia Jeleń - walczyła z AniKą Dąbrowską, teraz wydała przełomowy utwór!
Autor: ID Records / materiał prasowy Gabrysia Jeleń - walczyła z AniKą Dąbrowską, teraz wydała przełomowy utwór!

Gabrysia Jeleń, czyli jedna z gwiazd The Voice Kids, wraca z solowym utworem. Firewall, bo to jego tytuł, zrobił wrażenie na Viki Gabor i Cleo, które poleciły go za pośrednictwem InstaStories! Jak brzmi piosenka Gabi Jeleń? Przekonajcie się odpalając ją na ESKA.pl!

Firewall to utwór przygotowany przez autorów gwiazd światowego formatu, wyprodukowany w Los Angeles dla Gabrysi Jeleń - uczestniczki Voice Kids, która w programie stoczyła m.in. bitwę z laureatką drugiej edycji show - AniKą Dąbrowską. Singiel Gabrysi to popowo-elektroniczny utwór z silnie zarysowanym, błyskawicznie wpadającym w ucho refrenem, lirycznymi zwrotkami i klubowymi sekcjami - całość spodoba się bardzo szerokiej grupie odbiorców. W warstwie tekstowej tematem przewodnim utworu jest walka z hejtem, z którym Artystka radzi sobie doskonale za sprawą tytułowego "firewalla" - ściany, która odbija i filtruje wszelkie słowa nienawiści i obelgi tak często pojawiają się dziś w internecie.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hejt to zło, które nas niszczy od środka. Chcę tym utworem zakończyć pewien etap w swoim życiu. Nie mam siły już przejmować się opinią innych. Mam dość hejtu na świecie, dość zazdrości! Co chcesz osiągnąć oczerniając rówieśników? Oni spełniając marzenia chcą osiągnąć sukces! - tak o swoim singlu mówi Gabrysia.

Najnowsze