Gabi Katzer - finalistka polskich preselekcji Eurowizji Junior zachwyca fanów!

2020-11-24 14:37 jj
Gabi Katzer debiutuje z ponadczasową radę. Finalistka polskich preselekcji do Eurowizji Junior zachwyca fanów!
Autor: Materiały prasowe idrecords Gabi Katzer debiutuje z ponadczasową radę. Finalistka polskich preselekcji do Eurowizji Junior zachwyca fanów!

Gabi Katzer zaprezentowała już swoje duże umiejętności wokalne poprzez obecność w roli finalistki w polskich preselekcjach do Eurowizji Junior, podczas którego wspólnie z Viki Gabor i Nikolą Fiedor walczyła o reprezentowanie Polski w tym wydarzeniu. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Gabi Katzer debiutuje z ponadczasową radę. Artystka pochodzi z Kalwarii Zebrzydowskiej k. Wadowic, jest laureatką wielu lokalnych i ogólnopolskich konkursów wokalnych, a także odcinka Szansy na Sukces z udziałem Pawła Stasiaka z zespołu Papa D. Obecnie mimo niedawnej premiery „Małej Rzeczy” rozpoczęła już prace także nad kolejnym singlem, którego premiera spodziewana jest na początku przyszłego roku.

ESKA XD EXTRA

Gabi Katzer debiutuje z ponadczasową radę i zachwyca swoich fanów!

Gabi Katzer ostatecznie przegrała walkę o reprezentowanie naszego kraju w Eurowizji Junior, jednak nie poddała się i po rocznej przerwie – powróciła do publicznych działań artystycznych. Owocem tej decyzji jest debiut z jej autorskim singlem Mała Rzecz, który powstał we współpracy z cenionym producentem – Juliuszem Kamilem, odpowiedzialnym za powstanie przebojów Roksany Węgiel, Natalii Zastępy i Weroniki Juszczak.

W popowym, z dużym naciskiem na wpadającą w ucho melodię singlu Mała Rzecz, Gabrysia śpiewa o docenianiu małych gestów, które mogą odmienić sens życia. Choć Artystka ma dopiero 13 lat, jej przekaz jest aktualny tak naprawdę dla każdego – niezależnie od wieku i doświadczenia życiowego. Młoda wokalistka wyśpiewała też cenną radę, że czasem dorosłym przyda odnaleźć swoje wewnętrzne dziecko.

Najnowsze