Fryzury 2021 - jakie będą modne w nowym roku? Te propozycje są mega wygodne!

2021-01-14 11:57 Ewelina Kulasza
fryzury
Autor: pixabay.com

Jakie fryzury będą modne w 2021 roku? To spore zaskoczenie! Co ciekawe padła propozycja, w której możemy poczuć się niczym muzyczna, zagraniczna gwiazda Miley Cyrus. Najmodniejsze fryzury, które będą rządzić w nowym roku, znajdziecie w tym artykule. Być może coś zainspiruje was do tego stopnia, że będziecie chciały zaszaleć na wiosnę!

Fryzury 2021 - jakie będą modne w nowym roku? Te propozycje z pewnością przykują uwagę niejednej osoby. Z roku na rok zapisują się nowe trendy w modzie, a także w świecie beauty. Tym razem 2021 rok zapowiada się naprawdę cudownie. Nie dość, że będą królować modne i oryginalne cięcia, to jeszcze będziemy mogły zaszaleć z fryzurami okolicznościowymi. Jak to w życiu bywa, każda z nas ma swój gust. Jednej coś się mocno podoba i pewnym krokiem podąża za panującą modą, a z kolei druga unika trendów jak ognia, ponieważ ma swoje zdanie na ten temat. Mimo wszystko warto zapoznać się z ciekawymi propozycjami fryzur na 2021 rok.

Krótkie fryzury wciąż są na topie, dlatego najnowsze trendy wiążą się właśnie z takim stylem. W 2021 roku czeka nas ogromny szał na włosy cieniowane, czyli tzw. shaggy hair. Wielką inspiracją w tej kwestii jest influencerka Jessica Mercedes, która tuż przed Sylwestrem pokazała się w sieci w nowej odsłonie. Kolejnym trendem w świecie fryzur będzie cięcie inspirowane piosenkarką Miley Cyrus - modern mullet i co ciekawe, na tym się nie kończy!

Fryzury 2021 - co będzie modne?

Shaggy hair, modern mullet i co jeszcze? Będziecie zachwycone! W trendach na 2021 rok, pojawia się także gęsta grzywka sięgająca do brwi. Taką grzywkę można nosić na różne sposoby - klasycznie prosto lub zaczesaną na boki. Kiedy zwiążemy włosy w kucyk, a kosmyki wypuścimy po bokach, możemy uwydatnić swoje kości policzkowe. Jeśli chodzi o kwestię fryzur okolicznościowych, to wciąż królować będą warkocze, jako artystyczny nieład, luźne koki, wysokie kucyki, a także kłosy, które opadają na jeden bok.

Fryzura do szkoły
Najnowsze