ale metamorfoza!

Frytka była naczelną skandalistką Polski. O jej figlach w jacuzzi mówili wszyscy. Teraz działa na Tik Toku!

2024-02-25 9:24

Zdaniem wielu to ona była pierwszą polską celebrytką. Frytka, dziś znana jako Maja Frykowska, na stałe zapisała się na kartach historii polskiego show-biznesu. O jej udziale w formacie Big Brother, a szczególnie o ekscesach w jacuzzi, mówiła cała Polska. Dziś gwiazda reality-show nie przypomina siebie sprzed lat. Niedawno zadebiutowała na Tik Toku, gdzie motywuje do działania.

Jak dziś wygląda i co robi słynna Frytka z "Big Brothera"? Chociaż na przestrzeni lat powstało wiele programów typu reality-show, żaden z nich nie wylansował tylu celebrytów, co właśnie "Wielki Brat". Emitowany na antenie TVN format śledziły miliony ludzi, a jego uczestnicy z miejsca osiągali ogólnopolską sławę. Bez wątpienia na kartach historii samej produkcji, jak i w ogóle polskiego show-biznesu, zapisała się Maja Frykowska, niegdyś Agnieszka. "Frytka w jacuzzi" to skandal, o którym mówiono przez lata. Chociaż dzisiaj podobna sytuacja nie wywołałaby wielkich emocji, a przynajmniej nie na taką skalę, w 2002 roku o miłosnych uniesieniach Frytki i Kena mówili wszyscy. Mai przyklejono szereg obraźliwych łatek. Dopiero po latach Frykowska wyznała, że choć taka informacja poszła w eter, do seksu wówczas nie doszło.

Media donosiły o stosunku seksualnym, którego nie było! Prawda jest taka, że któryś z operatorów tak pędził z kamerą, że walnął z impetem w lustro weneckie. Huk sprawił, że natychmiast oprzytomniałam i zakończyliśmy baraszkowanie w pianie.Tymczasem w eter poszła informacja, że bzykaliśmy się jak króliki - wspominała w swojej książce "Pokonaj siebie".

Dziś o Mai Frykowskiej jest ciszej, co nie zmienia faktu, że wciąż działa w przestrzeni publicznej. Niedawno pojawiła się na Tik Toku, gdzie motywuje ludzi do działania.

Maks On Air - Luna na Eurowizję | Eska

Maja Frykowska dzisiaj

Po zakończeniu przygody z "Big Brotherem" Frytka jeszcze długo znajdowała się na świeczniku. Pierwsza polska celebrytka przeszła jednak metamorfozę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Gwiazda TV podkreśla, że w odzyskaniu spokoju pomogło jej odnalezienie Boga, a wspomniana autobiografia jest świadectwem jej nawrócenia. Frykowska ma swoją fundację "Here I Am", a od niedawna działa na Tik Toku w roli życiowego przewodnika, dodając motywacji i zachęcając do działania. Zobaczcie, jak dziś wygląda.