Fryderyki 2020 - bilety. Ile kosztują i jak kupić wejściówkę na wydarzenie?

2019-12-03 19:51 MK
Nagroda Fryderyk
Autor: MARZENA BUGALA- AZARKO / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

To wydarzenie, którego nie mogą przegapić najwięksi fani polskiej muzyki! Mowa oczywiście o gali rozdania nagród Fryderyk, przyznawanych co roku najlepszym artystom. W związku ze zmianami, jakie weszły w życie w zeszłym roku, publiczność ponownie będzie mogła przyglądać się na żywo całej ceremonii. Gdzie można kupić bilety, za ile i kiedy? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

Fryderyki 2020 - bilety weszły już do sprzedaży! To z pewnością bardzo dobra informacja dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić swój czas w otoczeniu największych gwiazd polskiej muzyki. Fryderyki przyznawane są od ponad dwudziestu pięciu lat. Co roku, podczas ceremonii rozdania nagród, uważanych nawet za polski odpowiednik amerykańskich statuetek Grammy, na scenie występuje wielu utalentowanych wykonawców. Nie inaczej będzie tym razem! Wielbiciele spragnieni muzyki na żywo będą mogli po raz kolejny wziąć udział również w wyjątkowej imprezie, jaką jest odbywający się dzień później Fryderyk Festiwal. To prawdziwe święto muzyki, na którym nie może zabraknąć największych fanów polskich wykonawców. W tym roku, Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu po raz pierwszy odbyła się w Katowicach. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym, poza samymi artystami i dziennikarzami, zasiadła również publiczność. W przyszłym roku również będzie możliwość zobaczenia wydarzenia na żywo. Poniżej dowiecie się, jak nabyć bilety.

Fryderyk 2020 - bilety

Kolejna Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu odbędzie się 14 marca 2020 roku. Fryderyk Festival będzie miał miejsce dzień później, 15 marca 202021`1 roku. Bilety trafiły na sprzedaż jednak dużo wcześniej. Od wtorku 3 grudnia są one dostępne na stronach eBilet.pl oraz Biletyna.pl. Zgodnie z informacjami podawanymi przez organizatora, dostępnych będzie kilka sektorów. Podczas Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu będą to - Golden Circle w cenie 199 złotych oraz Trybuny w cenach 89, 159, 179 złotych. W przypadku wydarzenia Fryderyk Festiwal 2020 ceny prezentują się następująco: Trybuny za 149 i 189 złotych oraz Płyta za 129 złotych. Istnieje również możliwość zakupienia biletów na oba wydarzenia. Wtedy należy zapłacić 299 złotych.

Najnowsze