Friz zrezygnuje z filmów? Otwiera NOWĄ FIRMĘ i zarobi największe pieniądze w karierze?!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: NAJGORSZY VS NAJLEPSZY NOCLEG W DUBAJU! / Karol Friz Wiśniewski Friz zrezygnuje z filmów? Otwiera NOWĄ FIRMĘ i zarobi największe pieniądze w karierze?!

ZASKAKUJĄCY RUCH

Friz zrezygnuje z filmów? Otwiera NOWĄ FIRMĘ i zarobi największe pieniądze w karierze?!

2024-04-12 12:40

Kreatywność, pomysłowość, zaangażowanie i ciężka praca - Karol Wiśniewski na przestrzeni ostatnich lat udowodnił, że trzeba dążyć do spełniania swoich marzeń. Pokazał też, że ma głowę do biznesu przewidując trendy. Właśnie wpadł na kolejne rozwiązanie, które może sprawić, że jego angaż w tworzenie filmów będzie mniejszy. Jaką firmę otworzył popularny twórca? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Friz - firma, muzyka
  2. Friz - nowa spółka: co będzie robić?

Friz na początku 2024 obiecywał, że będzie to rok wielu niespodzianek i zaskoczeń. Nieustannie jest mocno zmotywowany, by powalczyć o ponowne bycie numerem jeden w internecie pod względem subskrypcji jego kanału na YouTube. Każdy wiedział i się spodziewał, że Karol Wiśniewski będzie chciał zrealizować kilka ciekawych projektów. Mieliśmy już odcinki z rywalizacji w Dubaju, była także seria, na której członkowie Genzie wykonywali trudne zadania za pieniądze, a teraz furorę robi kontent oparty o trudne pytania zadawane przez hejterów. Wydawać się mogło, że "Mrożon" zaangażowany będzie wyłącznie w rozwijanie swoich materiałów wideo. Tymczasem wspólnie ze wspólnikami z Ekipa Holding postanowił znacznie zmienić branżę. Co teraz będzie robić Friz?

Friz będzie międzynarodową gwiazdą! Karol Wiśniewski wdrożył TO na swoim kanale

KAROL FRIZ WIŚNIEWSKI SZCZERZE O ZWIĄZKU Z WERSOW I O SWOJEJ SOLOWEJ PŁYCIE!

Friz - firma, muzyka

Nie od dziś wiadomo, że Karol Wiśniewski uwielbia muzykę. To on był pomysłodawcą piosenki pt. Przejmujemy jutuby, a później całej, hitowej płyty Sezon3. Pochodzą z niej, takie kawałki, jak: Zygzak, Chill, czy Napad na bank, z gościnnym udziałem Roksany Węgiel. Zaśpiewał u Przemka Pro w piosence "Vanilla", "Taka sama" u Wersow czy nawet wypuścił solowy utwór "Awaryjne światła", do którego zaprosił rapera znanego jako Mr. Polska. 

Zawsze widział, dzięki swojemu dobremu zmysłowi, potencjał w tym, by najpopularniejsze gwiazdy znane z serwisu YouTube przejęły listy hitów. Najlepszym przykładem są też członkowie Genzie, którzy błyskawicznie wyprzedają trasy koncertowe, a co więcej ich solowe utwory mają miliony odtworzeń w internecie.

Hania od Friza nagrała utwór z producentem Kizo. To musi być hit!

Karol Wiśniewski wciąż widzi ogromny potencjał w muzyce, dlatego inwestuje tam zarobione pieniądze. Podjął decyzję, że EKIPA Holding powoła spółkę EKIPA Events. Ma 100 procent udziałów!

Friz - nowa spółka: co będzie robić?

Nowy podmiot będzie odpowiedzialny za organizację eventów i koncertów na rzecz twórców zrzeszonych w Grupie Kapitałowej oraz oferowanie usług zewnętrznym klientom. Co mówi Karol Wiśniewski?

- W ostatnim czasie bardzo rozwijamy się w branży eventowej. Za nami 2 duże trasy koncertowe Genzie i wiele koncertów innych twórców. Nowa spółka powstała aby zaopiekować ten obszar naszej działalności i nadać mu odpowiednich struktur i sprofesjonalizować działania. Jednym z pierwszych wielkich wydarzeń, jakie szykujemy w nowej spółce, jest EKIPA Festiwal, który odbędzie się już 16 czerwca w TAURON Arena Kraków. To niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w koncertach wszystkich naszych gwiazd. Na jednej scenie wystąpią: Genzie, Wersow, Mortal i 3 Króli. A koncerty to tylko jedna z licznych atrakcji jakie przygotowaliśmy

- zdradził Friz, prezes nowo powołanej spółki EKIPA Events. Warto dodać, że firma szykuje się do festiwalu Ekipy, który odbędzie się 16 czerwca, w krakowskiej TAURON Arenie. Poza występami influencerów w trakcie wydarzenia czekać będą na uczestników liczne atrakcje, takie jak spotkania Meet&Greet z artystami, specjalne strefy tematyczne, stoiska ze specjalnym merchem oraz sety DJ-skie, które dodadzą energii całej imprezie.

Friz i Wersow - gorące sceny ze słonecznej Grecji!