Friz

i

Autor: Screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/TWOJE 5 MINUT! odc. 1

Influencerzy

Friz zarobi grubą fortunę! Wszystko dzięki jednej decyzji

2023-03-29 15:29

Nowy członek Genzie - tak w skrócie określił to, co szykuje Friz jeden z jego przyjaciół. Karol Wiśniewski wkracza na rynek z nowym projektem, który ma szanse stać się prawdziwym hitem, nie tylko wśród fanów youtubera i Genzie. Wszystko wskazuje na to, że chłopak Wersow w najbliższym czasie przytuli niezłą sumę. Sprawdziliśmy, o co dokładnie chodzi.

Friz zarobi grubą fortunę i to wszystko dzięki jednej decyzji. Jego przedsiębiorczość i zaangażowanie z swoją pracę nie mają granic. Karol Wiśniewski zdecydowanie nie próżnuje i co rusz zaskakuje swoich fanów kolejnymi newsami i nowościami. Choć finał Twoje 5 Minut 2 dopiero co się zakończył, a warto wspomnieć, że odniósł ogromny sukces, to chłopak Wersow zdecydowanie nie zamierza osiadać na laurach. Mieliśmy już m.in. lody Ekipy, donuty, autorskie zeszyty, kosmetyki i czekoladki. Czym tym razem youtuber zaskoczy swoich fanów? Nowy produkt Friza będzie związany z Genzie. Po tym, jak skład powiększył się o kolejnych członków, którzy zdobyli ogromną sympatię widzów internetowego show, chłopak Wersow stwierdził, że to idealny moment, by wypuścić nowy produkt Genzie.

Monika Kociołek śmiała się z pracy na budowie. Teraz sama poczuła trud tego zawodu!

Nowy duet Taconafide i SB Maffiji? | Dokończ Piosenkę #6

Friz - zarobki

Zarobki Friza już niedługo mogą wkroczyć na jeszcze wyższy poziom. A przecież już teraz są marzeniem niejednego fana youtubera. To, ile pieniędzy ma Karol nie jest żadną tajemnicą, ponieważ sam wielokrotnie o tym wspominał. Ze względu na to, że większość zarobionej kasy inwestuje w kolejne projekty i rozwój, suma na jego koncie oscyluje w okolicach 20-30 tysięcy. Jednak w najbliższym czasie może dostać kolejny, spory przelew!

Genzie - nowe bluzy

Nowe bluzy Genzie będą dostępne w dwóch kolorach: szary i butelkowa zieleń. Zostaną uszyte w stylu typowego kangurka z kapturem. Z pewnością zostaną pokochane przez fanów zwierząt i ramenu. Na każdej bluzie znajdzie się ilustracja z żółtym pieskiem zajadającym się japońską zupą. Bardzo prawdopodobne, że w sklepie przyjaciół Friza pojawi się jeszcze więcej nowości. Świeży zapowiedział na swoim Instagramie, że fani powinni przygotować się na całkowicie nowy merch!

Wujek Łuki tłumaczy się ze swoich słów. Publicznie przeprosił widzów