Friz i Wersow

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=_dFHm1H6wUQ&t=1120s

Influencerzy

Friz spełnił swoje największe marzenie! Czekał na to od dawna

2023-06-10 12:26

Myśleliście, że Friz ma już wszystko i teraz zostaje mu tylko błogi odpoczynek i podziwianie swoich osiągnieć? Nic bardziej mylnego! Tym razem Karol wziął się za naukę, egzaminy i sfokusował na tym, by spełnić kolejne swoje marzenie. Nie uwierzycie, na jaki pomysł wpadł tym razem!

Karol Wiśniewski nie zwalnia tempa. Twórca podzielił się ze swoimi fanami świetną wiadomością, z której wynika, że spełnił niedawno jedno ze swoich największych marzeń. Jednak zanim to się stało Friz musiał porządnie przyłożyć się do nauki oraz lekcji, które były niezbędne do tego, by móc pochwalić się swoim osiągnięciem. Po tym, jak narzeczony Wersow zakończył kurs spadochroniarski, stwierdził, że to nie koniec jego podniebnej przygody. Twórca jakiś czas temu zdecydował, że zrobi licencję na helikopter! I jak to w jego przypadku bywa - udało mu się osiągnąć sukces. Wyzwanie zajęło mu 1,5 roku, łącznie ze zdaniem teorii, badaniami oraz wylataniem odpowiedniej ilości godzin. Co więcej, zapowiedział, że to nie koniec dążenia do marzeń, w przypadku tego typu sportów.

Friz samodzielnie pilotuje helikopter. To nagranie może mrozić krew w żyłach!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Friz - heliktoper

Friz zdał egzamin na pilota śmigłowca! Karol wykazał się ogromnym zaangażowaniem, refleksem oraz znakomitą widzą. Dzięki temu wszystkiemu udało mu się osiągnąć wymarzony cel i od 9 czerwca może pochwalić się tym, że sprostał wszystkim wymaganiom, by zostać pilotem. 

Jessica Mercedes chce umówić się z Jaredem Leto. Udało jej się nawiązać kontakt z jego asystentką!

Właśnie zdałem egzamin praktyczny na pilota śmigłowca 🤩😳 PILOT KAROL HAHAHAHAHSHSHS ale GTA

By to zrobić należy zdać aż 14 egzaminów, ze wszystkich przedmiotów i spędzić 45 godzin nad ziemią. Pierwszy test, z którym musiał zmierzyć Karol nie należał do najłatwiejszych. Twórca stresował się tym, że nie uda mu się odpowiedzieć poprawnie na większość pytań, przez co będzie musiał podchodzić do niego jeszcze raz. Na szczęście obawy okazały się niepotrzebne. Jego motywacja oraz determinacja w nauce zapewniły mu znakomity wynik. Uzyskał aż 90%! Kilka tygodni później zaktualizował informacje i przyznał, że już za 3 tygodnie (tyle będzie czekał na wyrobienie licencji) będzie mógł latać gdzie chce!

Zajęło mi to 1,5 roku łącznie ze zdaniem teroii badaniami itp, a wylatane mam teraz ok 45h. Teraz czekam 3 tyg na licencje i mogę se latać chce XD ale to jest posrane 😬

Okazuje się, że to nie koniec szalonych pomysłów narzeczonego Wersow. Tuż po tym, jak udało mu się zostać pilotem śmigłowca zdradził, że do pełnej satysfakcji brakuje mu jeszcze... licencji sternika motorowodnego!