Friz rusza z nowym kanałem. To już koniec Ekipy?

2021-07-29 14:15
Friz
Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski Ekipa Friza może świętować. Firma Youtubera warta więcej od wielu spółek giełdowych

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Friz jest jednym z najbardziej przedsiębiorczych twórców na polskim YouTubie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zapowiedział, że niebawem wystartuje z nowym kanałem. Czy to oznacza, że fani odnoszącej coraz większe sukcesy Ekipy powinni zacząć się obawiać?

Friz to człowiek, który stale zaskakuje swoją kreatywnością. Lider Ekipy regularnie informuje swoich odbiorców o tym, że zaangażował się w kolejne projekty. W bardzo krótkim czasie Ekipa zaprezentowała własne lody, artykuły szkolne, zapowiedziała własną strefę w popularnym parku rozrywki, a nawet wydała debiutancki album, który z miejsca dotarł na szczyt polskiej listy sprzedaży krążków muzycznych. Okazuje się, że po takich sukcesach Friz ani myśli spocząć na laurach. Za pośrednictwem mediów społecznościowych popularny twórca zapowiedział, że niebawem uruchomi kolejny kanał. Czy to oznacza, że youtuber skupi się na nowym projekcie kosztem Ekipy?

Nie jest tajemnicą, że Ekipa przeżywa w ostatnich dniach pierwszy poważny kryzys wizerunkowy. Opublikowane przez Sylwestra Wardęgę wideo odbiło się szerokim echem w mediach. Twórca zarzuca w nim członkom projektu między innymi to, że kopiują cudze pomysły. Wcześniej na youtuberów spadła fala krytyki po tym, jak wysadzili w powietrze sprawny samochód. Czy to jest powodem, że Friz chce wystartować z nowym kanałem?

Nowy kanał Friza

Fanów Ekipy uspokajamy. Nic nie wskazuje na to, żeby Friz miał odejść z Ekipy. Youtuber po prostu zaangażował się w kolejny projekt, którego szczegóły nie są jeszcze znane. Za pośrednictwem story na Instagramie twórca zdradził jedynie tyle, że dopiero teraz będzie mógł poświęcić mu nieco więcej uwagi. 

Kurde, dalej nie zrobiłem tego kanału, o którym wam mówiłem, że będę robił z tajemniczym projektem, ale nie miałem czasu w ogóle ostatnio, więc pewnie jutro to ogarnę - powiedział.

Friz kiedyś i dziś
Najnowsze