EKIPA - płyta Sezon 3 numerem jeden w Polsce! Pokonali najpopularniejszych artystów

2021-07-10 14:07
EKIPA
Autor: materiały prasowe

Zgodnie z przewidywaniami debiutancka płyta Ekipy okazała się najchętniej kupowaną płytą w naszym kraju. Album Sezon 3 sprzedał się lepiej niż między innymi krążek odnoszącego wielkie sukcesy w branży muzycznej rapera Sariusa. Takiego sukcesu youtuberom może pozazdrościć niejedna gwiazda muzyki!

Ekipa - płyta Sezon 3, tak jak przewidywano, okazała się najgorętszym wydawnictwem muzycznym i zadebiutowała na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży w Polsce. Ostatnie tygodnie pokazały, że czego nie tkną członkowie Ekipy, zamienia się to w złoto. Sygnowane przez youtuberów lody znikały ze sklepowych półek w ekspresowym tempie, a najpopularniejszy park rozrywki Energylandia poinformował o postawieniu na jego terenie specjalnej strefy Ekipy. Teraz Friz i pozostali członkowie Ekipy mogą cieszyć się z kolejnego odniesionego sukcesu. Ich płyta Sezon 3 zadebiutowała na samym szczycie oficjalnej listy sprzedaży albumów muzycznych OLiS, pokonując między innymi raperów Sariusa i Belmondawga, a jak wiadomo, rap to obecnie najpopularniejszy gatunek muzyczny w Polsce. Taki wynik był jednak do przewidzenia. Według opublikowanych w sieci danych Ekipa Friza zarobiła ponad dwa miliony złotych na samych preorderach, które były dostępne na oficjalnej stronie internetowej. 

Ekipa na szczycie

O debiucie na samym szczycie OLiS marzy chyba każdy artysta. Niewielu może się jednak nim pochwalić. Wszystko wskazuje na to, że to dla Ekipy nie ostatni tydzień spędzony na szczycie notowania. Płyta Sezon 3 cieszy się niesłabnącą popularnością. Teledysk do ostatniego singla Ekipy Napad na bank, w którym gościnnie pojawiła się Roksana Węgiel, nie schodzi z karty na czasie polskiego YouTube'a. To dopiero sukces!

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
Najnowsze