Koniec Ekipy Friza? Wersow wyjaśnia wszystko w najnowszym filmie

2020-07-07 15:43 JJ
Ekipa Friza
Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski Ekipa Friza

Niewiarygodna wiadomość pojawiła się w internecie! Wersow wrzuciła na swój kanał film o jednoznacznym tytule. Czy to oznacza, że to koniec Ekipy Friza? Czy Karol i Wersow nie są już razem! Sprawdziliśmy to! Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Koniec Ekipy Friza? Takie informacje pojawiły się pod ostatnią produkcją wideo, która została umieszczona na kanale Wersow w serwisie YouTube. Fani są zrozpaczeni, ponieważ kilka milionów osób codziennie śledzi ich życie prywatne i zawodowe w internecie za pomocą social mediów. Przypomnijmy, że przez dwanaście miesięcy, od 8 marca 2019 roku, mogliśmy podglądać życie Friza i jego przyjaciół codziennie. Ten internetowy reality-show zakończył się 8 marca 2020 roku wielkim finałem daily, po którym Ekipa wyjechała do Stanów Zjednoczonych i utknęła w Los Angeles w związku z pandemią koronawirusa na trzy miesiące. W trakcie tego roku, byliśmy świadkami idealnie dobranego teamu. Ostatnio w aplikacji TikTok pojawił się film z najlepszymi momentami Ekipy. Czy to było pożegnanie z fanami? A może poza kamerami paczka przyjaciół nie dogadywała się między sobą? A może każdy poszedł w swoją stronę? Co się stało z Ekipą Friza? 

Challenge - makijaż w 5 minut! Dołącz do zabawy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ekipa Friza rozpadła się? 

To zaskakująca informacja, która sparaliżowała cały internet. Ekipa Friza rozpadła się? Coraz więcej fanów szuka informacji na ten temat. Wydawałoby się, że grupa jedenastu zgranych osób, która spędza ze sobą tak dużo czasu, nie ma prawa się rozstać. Przecież osiągnęli tak ogromny sukces. Co się zatem wydarzyło w ich życiu? Niektórzy twierdzą, że wszystko zaczęło się od rozpadu związku Marty Murcix Bloch i Mikołaja Mixera Magdziarza. Para jakiś czas temu poinformowała, że nie są już razem. 

Wersow z nowym filmem na kanale. Tytuł zaskakuje! 

Cała afera rozpoczęła się po opublikowaniu ostatniego filmiku Wersow na YouTube. Tytuł był jednoznaczny: „KONIEC DOMU EKIPY”. Niektórzy fani zaczęli dodawać wzruszające komentarze, w których dziękowali za tak świetne produkcje wideo. Inni zaś dopytywali w komentarzach co się stało. Odpowiedź jest jednak bardzo prosta! 

Okazuje się, że Wersow wrzuciła filmik, w którym opowiada o swojej przygodzie w jednej z kampanii reklamowej. Przy okazji odpowiedziała również na pytania widzów. Podczas ostatniej transmisji na żywo na Twitchu Łukasz Wojtyca, powiedział że Karol z przyjaciółmi będą się przeprowadzać do innego domu. Weronika potwierdziła w swoim filmie tą informacje i dlatego tak nazwała nowy film na kanale. 

Najnowsze